Wij hebben besloten om toch nog maar aan kerst te doen. Dus vanmiddag op stap geweest voor cadeaus. Voor m'n ouders ben ik geslaagd. Maar voor m'n zusje kan ik niet vinden wat ik wil, en ik weet zeker dat het verkrijgbaar is!!!
M'n zusje heeft een grote unit achter huis gekregen waar ze haar schoonheidssalon in is begonnen. Ik weet dat ze nog geen afsprakenagenda heeft. Iets dat ik graag voor haar wil kopen!
Alleen het enige dat Bruna's en Primera's te krijgen is, is zwart, bruin of blauw... Heeeeeel saai. Veel te saai voor haar. Dus dat kan ik haar niet aan doen!
Dus ik ben op zoek naar zo'n agenda met tijden er in (volgens mij begint dat meestal met 8 uur). Maar die wel een leuke omslag heeft. Het mag eventueel hervulbaar zijn. Maar ik kan niet echt zulke navullingen vinden online.
Wie kan mij helpen?
Ik woon in Groningen