Waarschijnlijk zijn hier al meerdere topics over geweest, maar ik kon het zo gauw even niet vinden bij de zoekfunctie.
Als dit topic niet op de goede plek staat, excuus wist zo gauw niet waar die thuis hoorde...
Ik ben al jaren lid van de BIT, maar merk dat mijn interesse erin minder word, vaak ben ik weken bezig met het tijdschrift te lezen en pas halverwege als de nieuwe alweer binnen komt.
Nu wil ik dus graag opzeggen. Nu kan je op internet genoeg advertenties vinden van sites die aangeven hoe je moet opzeggen. Maar ik zie door het bos de bomen niet meer. Ze geven allemaal wat anders aan.
Op bit.nl zelf kan ik ook niet echt iets vinden over opzeggen en hoe dat dan in zijn werk gaat?
Hoe is nu de officiële manier van opzeggen en hoelang krijg ik het tijdschrift dan nog?
Heb pas net in september mijn rekening betaald voor een jaar (stom, maarja toen nog niet bedacht dat ik het niet meer wilde
) zit ik er dan weer voor een jaar aan vast of kan ik ook eerder opzeggen?Misschien een hele voor de hand liggende vraag, maar heb nog nooit eerder een tijdschrift opgezegd, dus heb geen flauw benul
Alvast bedankt!
, maar toendertijd wilde ik het nog niet stopzetten. 
Wil ook een bepaald blad opzeggen.
?