Na heel wat studie wisselingen zit ik nu redelijk op mijn plek. Echter voel ik mij 'te oud' in de klas.
Ik ben eerste jaars mbo student en 22 jaar. Daarnaast ook een 'rugzak' om het zo maar te noemen..
Ik voel me momenteel niet in de klas lekker, maar ik merk van mijzelf dat dit niet de eerste keer is.. Dit heb ik eigenlijk heel vaak en misschien wel de reden waarom ik gedemotiveerd raak.. want tjah je zit er wel 38 uur mee. Edit: Ik weet natuurlijk dat je voor jezelf er zit.. maar als je als enige eigenlijk door de klassen gaat, word het wel moeilijker zeker met groepsopdrachten
Ik zit wel met 3 andere meiden, maar ik merk gewoon dat ik er niet 'bij hoor'. Ik ben ouder, wijzer, woon op mijzelf, denk anders... noem maar op.Ik wil eigenlijk ook heel graag naar HBO, wat misschien sommige al weten hier op dit deel van het forum. Echter de knoop doorhakken voor de toelatingstest. Dát is andere koek. Ik weet dat ik het niveau aan kan.. Dat is het ook niet. Ik verwacht dat ik het met gewoon studeren de testen wel doorkom.
Is er iemand wie mijn verhaal herkent? of mij misschien kan pushen om 'gewoon' aan te melden? Ik ben misschien wat te onzeker oid..

ik zat vorig jaar ook in een klas, waarvan het echt een leuke klas was, maar gewoon in een andere levensfase zit. 
)
maar ik kan er juist wel om lachen als we t over 'vroeger' hebben
ik heb ook altijd in klassen gezeten waarin ik de oudste was