
de afgelopen dagen kom ik die zin steeds vaker tegen bij mensen in mijn tijdlijn op facebook..
heb al op google gespeurd, maar kan er nog niks over vinden.
iemand hier enig idee wat voor een vaag facebook spelletje dit nu weer is?
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

ik denk dahaaggg zal wel weer zo spel zijn, blij toe haha ben alleen staande moeder en om nou van die dingen erop te zetten haha nee dank uuuu wemkelover schreef:Balou_k : Het spelletje gaat zo, dat als je liked of reageerd krijg je prive bericht met een aantal zinnetjes die je dan ook als status moet hebben.
Niet alleen doe ik mee voor mij toekomstige baas, maar jeetje volgens mij krijgt mij moeder of vader of ander familielid een rolberoerte als ze dit van mij lezen. Zie al boze telefoontjes voor me. Neeee bedankt.
Mioux schreef:buiten dat vind ik het ook gewoon en nergens op slaan en onvolwassen om hieraan mee te doen, net als die giraf actie, mooi niet aan meegedaan ga me foto niet als giraf zetten of wat spelletje dat ook was
wemkelover schreef:Ik ben er ook ingetrapt. Toen ik zei dat ik niet mee ging doen aan dit stomme spelletje, was ik maar flauw. Ga toch zeker niet op internet gooien, wat mijn toekomstige baas voor een of andere belangerijke baan kan zien, dat ik geen ondergoed heb aangetrokken ofzoiets!!!
Ik doe dus ook niet mee aan die onzin, zie niet in wat er leuk aan moet zijn.
weirdo..
Die Bitstrips heb ik ook al geblokt, onzinnig..