Ik plan vaak activiteiten achter elkaar door op een dag zonder dat ik thuis kom omdat ik alles met de fiets doe en anders zinloos blijf fietsen. Zo ga ik vanuit het werk bijvoorbeeld meteen door naar het sporten. Heb dan ong. nog een uurtje in het sportcentrum 'over' maar naar huis gaan kost zoveel extra tijd dat ik alweer bijna weg kan gaan als ik er net ben.
Op zich niet erg, maar ik kom daardoor af en toe in de knoei met avond eten. Omdat ik wel voedzaam wil eten kwam ik op het idee of er niet een soort thermo bakjes zijn om je eten een paar uur warm te kunnen houden zoals dat gebeurd bij thermos kannen voor koffie etc. Dan kan ik wel gewoon een goede maaltijd eten en dat in de tijd dat ik toch zit te wachten rustig ook even een gezonde maaltijd eten.
Het énige wat ik op google kon vinden was onderstaande.
Eigenlijk klinkt het perfect, maar vond ze best prijzig. Kan nergens alternatieven vinden. Is dit echt een product wat verder niet te krijgen is?
Het zou 4-5 uur je eten echt warm houden, lekdicht zijn en er zou 500 ML in passen. Dat is denk ik net een maaltje?
Heeft er iemand ervaringen met deze bakjes of zijn er nog goedkopere alternatieven te koop ergens?

http://www.greenjump.nl/Product/Eten-en ... leur.Groen
Groetjes Chantal