Ik open eigenlijk maar weinig topics, maar omdat ik het echt goed wil doen vraag ik om advies. Ik hoop dat jullie met mij mee willen denken. Mijn aller liefste vriendinnetje trouwt binnenkort en emigreert daarna naar het thuisland van haar geliefde. Ik vind dat natuurlijk onwijs jammer! De bruiloft is de laatste dag dat we elkaar zien, ik ga haar natuurlijk wel opzoeken!
Nu zou ik willen weten wat nou een geschikt cadeau is. Op die bruiloft geef ik het bruidspaar natuurlijk geld, maar ik zou ook graag een cadeau aan mijn vriendin willen geven omdat ze weg gaat en nouja. Is dat stom? Wat is nou een echt leuk/bijzonder cadeau hier voor? Wat zeg je en wat geef je nou?
Een mooie foto van jullie samen op mooi formaat laten afdrukken? Of inderdaad een fotoboek van jullie
Glitfaxi
Berichten: 513
Geregistreerd: 10-05-11
Geplaatst door de TopicStarter: 14-09-13 18:36
Misschien ook handig om te vermelden: zij heeft de afgelopen 5 jaar voor mijn pony gezorgd, misschien is een paardenhaarsieraad van mijn pony dan iets?
Weet iemand wie die bokker ook al weer is die dat doet?