OV-chipkaart.nl niet kloppend en zeer vertraagd overzicht

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Shiloh

Berichten: 20484
Geregistreerd: 23-07-02
Woonplaats: Eindhoven

OV-chipkaart.nl niet kloppend en zeer vertraagd overzicht

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-08-13 09:19

Zijn er nog meer mensen die hier last van hebben?

De laatste tijd doet ov-chipkaart.nl echt raar. Dit is nu al de derde keer dat ik mijn overzicht wil checken en dat een deel van de ritten er niet op staat.

De vorige keer duurde het ruim 1,5 week voor de ritten erop stonden.

Het rare is, dat ik dit keer 1 busrit mis, terwijl een busrit later, op dezelfde lijn alleen dan terug er al wel op staat. Bovendien staat er 20 euro meer op mijn saldo (door automatisch opladen), maar die automatisch opladen is niet terug te vinden in het overzicht en is ook nog niet afgeschreven van mijn rekening. Dit gaat over een rit van 18 augustus.

Als ik die rit eraf haal, en die 20 euro erbij op, dan kom ik inderdaad op het saldo uit waarvan nu staat dat ik zou hebben.

Ik vind dat raar, normaal gesproken als in het weekend automatisch wordt opgeladen, dan is dat er de dinsdag erna wel afgeschreven.

fjordjes

Berichten: 14132
Geregistreerd: 03-07-05

Re: OV-chipkaart.nl niet kloppend en zeer vertraagd overzicht

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-13 09:25

Ik kan mijn ov kaart niet eens aanmelden, heb de hoop maar opgegeven.