Volgens de gegevens van DPD zou het pakket geleverd zijn bij ene "A. Jongens". Ik heb daarom contact gezocht met de webwinkel en aangegeven dat ik dus niks ontvangen heb. Tevens gevraagd wie A. Jongens is en bij welk huisadres dit is (misschien een van mijn buren?). Dan kan ik het daar ophalen.
Vanmorgen werd er aangebeld.. Stond de betreffende bezorger voor de deur, die dus gister ook het pakketje geleverd zou hebben. Hij vertelde dat geen van de buren het wilde aannemen en dat ie het bij mij voor de deur had gezet rond 2 uur!
Ik ben pas rond half 6 thuis, dus je raad het al... Pakketje weg.
Bezorger wilde het eventueel onderling oplossen (ik een nieuwe zak bestellen, hij betaalt), zodat hij geen gezeur kreeg met zijn baas (in ieder geval daar kwam het op neer). Heb aangegeven dat ik het prettiger vind om het via de webwinkel op te lossen, dit begreep ie volkomen.
Dus ik weer gemaild met de webwinkel en bovenstaande netjes uitgelegd, webwinkel zou contact opnemen met DPD. Nou DPD kwam met het volgende antwoord:
Citaat:Ik heb voor jullie contact gezocht met de chauffeur en hij geeft aan dat hij zeker weet dat hij het pakket op het correcte adres heeft afgeleverd. Er kwam een meneer uit de tuin gelopen en die heeft het pakket aangenomen voor de ontvanger. De chauffeur is ook terug gegaan, maar was niet aanspreekbaar. Mw gaf aan dat de chauffeur niet de waarheid zou spreken en dat hij het pakket ergens heeft neergezet en dat hij de handtekening vervalst zou hebben, maar dat is niet mogelijk. De naam is volledig aangepast en deze chauffeur zal het pakket nooit zomaar ergens neerzetten.
Daar valt je broek van af... Chauffeur probeert dus zijn eigen haggie te redden. En kreeg daarna het volgende antwoord van de webwinkel:
Citaat:Helaas kunnen wij als tussenpersoon geen oordeel vellen over een levering en wij hopen dan ook dat het pakket alsnog bij u is aangekomen. Mocht u de gegevens van het depot willen hebben, horen wij het graag van u. Dan kunt u eventueel contact opnemen met DPD zelf.
Dit kunnen ze toch niet maken? Die zakken voer kosten rond de 50 euro en krijg het idee dat ik niet serieus wordt genomen door de webwinkel. het is toch niet de bedoeling dat ik het dan maar moet oplossen met DPD? Ben erg bang dat ik straks en naar mijn zak voer kan fluiten en dat ik mijn geld kwijt ben. Ben woest, sta hier echt te shaken van woede.
wat moet ik hier nou tegen doen? Echt schandalig dat een webwinkel zo met mij om gaat, ik ga echt niet voor de lol een klacht indienen...
die kunnen ze namelijk niet tonen als de ts het pakketje niet heeft aangenomen.
DPD is echt een drama, echt van alles mee meegemaakt. Succes TS!
. Ik heb na mijn laatste mail naar Medpets geen reactie meer gehad, ben benieuwd wat ze gaan doen.