Welke boeken moet ik nou hebben? (HBO-Archeologie)

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
heidy_wilco

Berichten: 4896
Geregistreerd: 24-10-09
Woonplaats: Grunn/Overijssel

Welke boeken moet ik nou hebben? (HBO-Archeologie)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-07-13 14:24

Ik weet het niet meer hoor.
Ik wil mijn boeken bestellen voor mijn opleiding, en ik klik op mijn boekenlijst. Dan krijg ik 3 keuze-mogelijkheden:

1. Archeologie, Propedeuse leerjaar 1
2. Archeologie, Hoofdfase
3. Archeologie, Plusprogramma

Optie 3 is het sowieso niet, daar staan geen boeken bij.

Nu ben ik vrijwel zeker dat ik de boeken van de hoofdfase moet hebben, maar moet ik die van Propedeuse leerjaar 1 ook hebben?

Als ik hier het antwoord niet vind ga ik wel naar het Saxion zelf bellen hoor, maar misschien weet een van jullie het?

Alvast bedankt!

Marieke_K

Berichten: 12899
Geregistreerd: 03-06-04
Woonplaats: ****

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-07-13 14:26

Propedeuse. Maar wees verstandig en koop alleen de boeken voor kwartaal 1 en niet voor het hele jaar. Mocht je studie tegenvallen dan zit je met een boekenpakket in je maag :)

Propedeuse is namelijk jaar 1, hoofdfase jaar 2, 3 en 4.

K_im
Berichten: 3958
Geregistreerd: 30-12-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-07-13 14:28

Uit je post kan ik niet opmaken in welk jaar je zit, maar gezien je vraag ga ik er vanuit dat het je eerste jaar zal zijn. Dan moet je waarschijnlijk alleen 1. Archeologie, Propedeuse leerjaar 1 hebben. De boeken uit de hoofdfase zullen een aanvulling zijn, welke stof bevatten die pas in de volgende leerjaren behandeld zullen worden.

(Even geredeneerd vanuit mijn eigen HBO opleiding)

heidy_wilco

Berichten: 4896
Geregistreerd: 24-10-09
Woonplaats: Grunn/Overijssel

Re: Welke boeken moet ik nou hebben? (HBO-Archeologie)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-07-13 14:30

Heel erg bedankt voor deze (supersnelle) reacties!
Ben ik blij dat ik het gevraagd heb, anders had ik al wel de "verkeerde" boeken gehad. Ik zit inderdaad in leerjaar 1. Was ik vergeten te melden, sorry!

Omaro
Berichten: 414
Geregistreerd: 11-04-13

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-07-13 14:32

Hoi hoi! Ik zou eerder denken aan de boeken van de Propedeuse, aangezien het eerste jaar op een HBO of Universiteit hetzelfde is als het propedeuse jaar ;)

edit: antwoord is al gegeven zie ik :)