een boek schrijven?

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
unihorses

Berichten: 7308
Geregistreerd: 23-08-12
Woonplaats: bennekom

een boek schrijven?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-06-13 19:29

ik zie hier veel verhaaltjes langs komen.
vroeger heb ik ook veel geschreven en een 20 A4tjes :+ *\o/* ( mischien 30 ofzo )
kinderboekje geschreven ,
wat gaat of een hamster snuffel, die ontsnapt, en dan een egel spike tegen komt. deze wil altijd commentaar geven en heeft constant zijn mond open, wat dan weer eindigt in en eeeeeeeeeeegel hou je mond ! :')
in ieder boekje is er een nieuw avontuur. het heet snuffel en ..... in dit geval de roodoogmosters.
monsters waarvan als je zijn ogen helemaal rood ziet worden je die moet verslaan. dit monster leefde dus in zijn baasjes kamer, welke ook op monsterjacht gaat langs mensen met pollepels , kussen om hun heen , paraplubakken zonder bodem om hun benen en een pan op hun hoofd :+ snuffel gaat dus samen met spike naar een goede heks. op weg naar verdwalen ze, en komen ze bij kwalamisdam, een boze man en vijand van de goede heks. de goede heks red hun, en neemt hun mee naar haar huis. vele viese drankjes volgen tot hij groot genoeg is en op weg gaat naar het monster. puntjebijpaaltje is het monster enorm lief, en niks om bang voor te zijn. het monster sluit zich aan bij de groep, en samen trekken ze rond ( en met allemaal avonturen weer andere boeken ) :+
maar... zou je zo'n boek kunnen uitgeven? er zijn tekeningen en alles bij.
hoe gaat uitgeven eigenlijk in zijn werk? is dat duur?

wie het verhaal wil lezen, pb is welkom. moet hem nog wel even zoeken op mijn comp. heb hem nu uitgeprint

Urbanus

Berichten: 45426
Geregistreerd: 05-02-08
Woonplaats: Tollembeek

Re: een boek schrijven?

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-06-13 00:57

Absoluut niet vervelend bedoeld maar zijn die boeken net zo geschreven zoals je hier schrijft?

Om een uitgeverij te vinden kun je kijken welke uitgeverijen kinderboeken uitgeven en dan een aantal pagina's opsturen. Succes!

PS kan ook in eigen beheer maar ik heb geen flauw idee hoe...

Kitty1985
Berichten: 1788
Geregistreerd: 06-01-13
Woonplaats: Er gaat niets boven..

Re: een boek schrijven?

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-06-13 01:00

Euhm hoop ook dat het in het echt beter geschreven is.

Maar euh dat met de prullenbakken kussen, pannen op het hoofd en de pollepels komt mij erg bekend voor.