Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
Prrrr schreef:En wat voor antwoord verwacht je nu precies van een paardenforum?
Kijk naar de overeenkomst, naar de wet en naar de jurisprudentie en trek daar je eigen conclusies uit. Overigens kan je, zeker als er al een nieuwe huurder is, een kort geding starten.
_MG schreef:Ik heb verder geen verstand van juridische zaken, maar werk als secretaresse bij een advocaten kantoor. Wat je eventueel zou kunnen doen om nog meer informatie te vinden die betrekking heeft op casussen die lijken op die van jou, is zoeken via kluwernavigator, of zoeken via recht.nl of rechtspraak.nl
Denk ook niet dat het de bedoeling is om je huiswerk via bokt te maken
Ilja000 schreef:Heel simpel, hoe wordt in elke andere situatie gehandeld waarin een onttrekking wordt terug gedraaid?
Vudress schreef:Ik neem aan dat een woningbouwvereniging wel een jurist kan inschakelen om dit op te lossen?
Als ik met juridische vragen zit bel ik altijd even de Jurofoon, weet alleen niet of je hier in tien minuten antwoord op gaat krijgen.
Ilja000 schreef:Mevrouw had geen andere woning, want zij zou bij iemand intrekken... Het is aannemelijk dat de woning op naam van de man blijft staan en zij alleen via de gemeentelijke administratie op dat adres geregistreerd zou worden.
Het lijkt mij ook dat mevrouw gelijk krijgt, ondanks de overlast. Enige dat men in de directe omgeving kan doen is opnieuw een dossier opbouwen voor de rechtbank. voor wat betreft de overlast en een eventuele uitzetting.
Het komt regelmatig voor dat onttrekkingen worden ingetrokken.
Balou_k schreef:Ilja000 schreef:Mevrouw had geen andere woning, want zij zou bij iemand intrekken... Het is aannemelijk dat de woning op naam van de man blijft staan en zij alleen via de gemeentelijke administratie op dat adres geregistreerd zou worden.
Het lijkt mij ook dat mevrouw gelijk krijgt, ondanks de overlast. Enige dat men in de directe omgeving kan doen is opnieuw een dossier opbouwen voor de rechtbank. voor wat betreft de overlast en een eventuele uitzetting.
Het komt regelmatig voor dat onttrekkingen worden ingetrokken.
Hier was ik inderdaad ook al bang voor, had enkel wel verwacht dat omdat zij in haar verklaring heeft aangegeven te gaan samen wonen dat de woningcorporatie er dan van uit mag gaan dat zij een nieuwe/andere woning heeft. Dit is dus niet zo?
Mijn informatie tot dus ver is inderdaad wat ik heb gevonden en het feit dat er inderdaad een nieuw dossier moet worden opgebouwd.

Balou_k schreef:Ik kan niet teveel informatie vrij geven maar ik hoopte eigenlijk dat iemand mij met deze vraag kon helpen, dit is voor stage en ik mag internet en boeken en dergelijke gebruiken.. Zolang ik de informatie maar vind!
Ik heb dan ook getemd.