Shanna schreef:Ik ben verslaafd aan mijn vrijheid. Bij vrijheid hoort ook doen en laten wat je wilt, zonder verantwoording te moeten afleggen.
Ik heb nu al bijna een jaar een vriend, en hij weet hier ook van.
Dit is mijn eerste vriend, omdat ik noggal last van bindingsangst heb. Omdat binden betekend je vrijheid inleveren. Wij hebben dan ook de regel ''alles mag, zolang je het maar wel eerlijk verteld''. Ik ben dan ook al wel een paar keer eerlijk naar mijn vriend toe geweest. Zodra hij mij gaat verbieden om met andere mannen af te spreken dan is het einde verhaal. Dan gaat hij maar lekker een andere meid zoeken die dat wel kan. Ik heb gewoon die vrijheid nodig.
Al moet ik wel zeggen dat ik de laatste tijd al een tijd lang trouw aan hem ben gebleven. Gewoon geen verleiding gehad, en anders vermeden. Want ik weet zeker dat als ik weer in de situatie kom, dan zal ik toegeven. Ik hou nou eenmaal van mijn vrijheid, en ik flirt er op los met iedereen!
Bij mij zit het inderdaad in het aard van het beesie, want ik zou ook echt niet mn vriend kwijt willen. Maar als ik moet kiezen, kies ik toch voor mezelf hoe zwaar het ook zou zijn.
Hij is daarin tegen dus wel echt een trouwe hond. Zit in zijn aard..
Wauw dat vind ik een bijzondere verstandhouding, maar eentje die niet gelijkwaardig is. Mag hij van jou ook dingen doen? Of doet hij dat gewoon niet? Ik zou het anders een ongezonde verhouding vinden en het nogal egoistisch van jou vinden. Sorry voor mn eerlijkheid