Donderdag is er een pakketje naar mij gestuurd, en dan zou die dus maandag worden verwerkt en dinsdag komen. Ik heb hem nu nog niet.. Komt dit door de feestdagen? Ik hoor van meer mensen dat ze hun pakketje nog niet hebben?
't duurt erg lang.. ik heb voor mijn werk een hoop dingen de 17e verstuurd en die komen nu pas binnen bij de klanten...
Sjolvir
Berichten: 25646
Geregistreerd: 26-03-05
Geplaatst: 30-12-09 17:15
Geen idee, ik heb maandag pakketje verstuurd was dinsdag op zijn bestemming.
Kerstpakket dat iedereen al heeft heb ik nog niet ontvangen, dus die zwerft blijkbaar nog ergens.. (weet al wat erin zit, dus ze mogen hem houden bij de TNT... )
Xivura
Berichten: 6414
Geregistreerd: 30-08-08
Geplaatst door de TopicStarter: 30-12-09 17:16
Dat heeft dus ook 2 weken geduurd.. Verbaasd me want TNT is altijd lekker snel!
heb je een track en trace code? Dan zou ik even met TNT bellen. Heb ik afgelopen week ook gedaan vanwege een zending welke ik niet in het systeem kon vinden (zadel). Hij kon in zijn computer wel zien waar deze op dat moment aanwezig was.
Toch raar, dat dat wat ik maandag naar postkantoor heb gebracht, dan wel dinsdag gewoon bezorgt is.. (over redelijke afstand ook nog.. Rotterdam - Groningen)
Onderwerp is niet paardgerelateerd dus ik verplaatst het. TAO-->LZP
Daisies
Berichten: 11613
Geregistreerd: 17-02-06
Geplaatst: 30-12-09 19:31
Wij hadden een lens bestelt en die was direct 's maandags binnen Woensdag avond bestelt
Aranel
Berichten: 20362
Geregistreerd: 09-08-06
Geplaatst: 30-12-09 19:37
Ik ben benieuwd... vandaag is mijn mentuig op de post gegaan, degene die het op de post gedaan had hoorde dat ik het misschien morgen al binnen heb. Maar zo te lezen gebeurt dat dus niet
mijn zadel zou volgens het T&T systeem ook nog steeds niet zijn aangekomen. De hele zending is daar niet bekend. Toch raar voor een pakket met verhoogde aansprakelijkheid...... Toen ik belde was de chauffeur onderweg, dus da scheelt al weer. Heb ook nog niets weer van de koper gehoord, maar mocht het zadel niet gearriveerd zijn dan had ik het vast al wel gehoord.
Bij post garandeerde ze een bezorgtijd van max 3 dagen, terwijl dit normaal 1 dag is meestal. Dus het kan zomaar dat het met pakketjes ook langer duurt. Mijn pakketje kwam trouwens wel snel aan. Dinsdagnacht canvasdoeken besteld, donderdag had ik ze in huis.