Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
arnhem zelf vrij duur, mijn broer woont er en is nu ook opzoek naar wat anders alleen dat lijkt een hopeloze zoektocht.
. Heb zelf in Arnhem gewerkt, en was goed te doen qua reizen. Siets schreef:Duiven is inderdaad goed te doen. Westervoort ook nog wel. Ik woon zelf in Brummen met mijn vriend, en we huren voor 238 euro in de maand een tussenwoning met boven- en beneden verdieping. Heb zelf in Arnhem gewerkt, en was goed te doen qua reizen.
Equidea schreef:Siets schreef:Duiven is inderdaad goed te doen. Westervoort ook nog wel. Ik woon zelf in Brummen met mijn vriend, en we huren voor 238 euro in de maand een tussenwoning met boven- en beneden verdieping. Heb zelf in Arnhem gewerkt, en was goed te doen qua reizen.
Hoe wonen jullie dan? Particulier of via een site oid?
. Gewoon een goede stichting, niets mis mee. Komen altijd
. anshrop schreef:Millingen a/d rijn, stuk goedkoper dan de rest van gelderland, kwartier met de auto vanaf nijmegen, pontje naar panningen met de fiets.