Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
....... Men maakt elkaar helemaal gek. Ik denk dat het al wat zou schelen als we er niet een te groot drama van gaan maken...... Ook deze crisis waait echt wel weer over.
Twiggy2008 schreef:Als de media nou eens zou stoppen met teveel zeuren over die crisis. Je zet de TV aan en/of slaat een krant open en daar gaan we weer....... Men maakt elkaar helemaal gek. Ik denk dat het al wat zou schelen als we er niet een te groot drama van gaan maken...... Ook deze crisis waait echt wel weer over.
Anoeska schreef:Da's makkelijk gezegd als je niet één van de duizenden mensen bent die net ontslagen is, of op het punt staan z'n baan te verliezen.
Natuurlijk zal het wel weer over gaan. Maar er zijn wel veel mensen die echt direct door deze crisis geraakt worden, dus niet zo gek dat er dan op TV/krant over bericht wordt.