Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

)schoonouders, mijn familie, de band van me vriend weten allemaal dat we opzoek zijn, maar helaas geen resultaten, nog niet dan;)
tassie schreef:kraak doen we niet aan, we willen wel zekerheid hebben, ik heb wel een brommer, maar me vriend niet, wel een rijbewijs, maar weer geen auto
. 
odetteke schreef:Neem ff contact op met FTM (moet je ff googlen) Hier in deventer verhuren ze de panden die gesloopt gaan worden, maar je kan het geluk hebben dat je ergens 2 jaar kan blijven zitten. De huur is dan 80 euro p.p. Je zou dan eventueel per trein naar je werk kunnen.
. Is het dan toch niet wat je wilt, kan je altijd nog verderzoeken toch? 
ik werk ernaast bij de buren haha en moest eerder weleens toledo ophalen
Marleen schreef:[***] schreef:Neem ff contact op met FTM (moet je ff googlen) Hier in [***] verhuren ze de panden die gesloopt gaan worden, maar je kan het geluk hebben dat je ergens 2 jaar kan blijven zitten. De huur is dan 80 euro p.p. Je zou dan eventueel per trein naar je werk kunnen.
Sterker nog, ze verhuren ook panden in Apeldoorn. Nette eengezinswoningen.
Het is FMT vastgoedbeheer.. Niet te verwarren dus met kraken. Het is ánti-kraak om te voorkomen dat iemand het kan gaan kraken.
Als de sloopdatum dichterbij komt, krijg je weer een nieuw pand aangewezen. Wij hadden binnen 2 weken een huis, dus ik zou zeggen wie niet waagt wie niet wint. Is het dan toch niet wat je wilt, kan je altijd nog verderzoeken toch?
Was nog niet helemaal wakker
het is niet dat we nu gelijk willen verhuizen, maar hoor sneller hoe beter, en we moeten niet noodgedwongen weg, dus krijg je nergens voorang ofzo (niet dat we dat willen) toevalig gaan we vrijdagmiddag weer ergens kijken