Zelf zat ik de denken aan zo'n 50 euro, hoewel ik hoopte op zelfs nog iets hogere biedingen. Maar nou kreeg ik 2 reacties... één van 17.50 en één van 20 euro..
Nu vraag ik me af... heb ik een heel verkeerd beeld van de prijs of zijn dit echt gewoon onzin biedingen?!
Ter info: gaat om zilvere ipod, 2de generatie, zilverkleurig met 4gb geheugen. Nieuwprijs 1,5 jaar geleden was 200 euro. Alles doet het nog perfect. Hooguit wat gebruikerskrasjes op achterkant. Helaas zonder originele ipod oordopjes, maar met andere oordopjes. Uiteraard inclusief usb-oplader en ik heb zelfs de originele verpakking nog..
. Dat ding is twee jaar oud, daar kun je gewoon niet veel voor vragen. Maar dat is dan mijn mening. Ik zou er in ieder geval nooit 50 euro voor geven.