Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
! Vind het al lef hebben van jou om hem binnen te laten als je vriend niet thuis is! No way dat ik dat gedaan had... zeker als het een stevige man was, doodeng! Zeker om zo'n raar tijdstip!
Princesje schreef:Wow; dat is een lekkere actie! Vind het al lef hebben van jou om hem binnen te laten als je vriend niet thuis is! No way dat ik dat gedaan had... zeker als het een stevige man was, doodeng! Zeker om zo'n raar tijdstip!
Maar het is inderdaad erg, waar haal je nog vertrouwen vandaan tegenwoordig? Rot voor jullie!! Sterkte!!
Maar je verplaatst je dan is die persoon en wilt de medemens dan een handje helpen... M,n vriend zou zo voor de deur staan anders deed ik het ook niet. Maar nu heb ik mijn lesje wel geleerd en doe uberhaupt de deur niet meer open. 
waar die kerel heb lef vandaal haalt. 

Meryl schreef:Princesje schreef:Wow; dat is een lekkere actie! Vind het al lef hebben van jou om hem binnen te laten als je vriend niet thuis is! No way dat ik dat gedaan had... zeker als het een stevige man was, doodeng! Zeker om zo'n raar tijdstip!
Maar het is inderdaad erg, waar haal je nog vertrouwen vandaan tegenwoordig? Rot voor jullie!! Sterkte!!
Ja achteraf ook niet heel handig. Dit is ook geen verhaal waar ik nou trots op kan zijn wat dat aan gaatMaar je verplaatst je dan is die persoon en wilt de medemens dan een handje helpen... M,n vriend zou zo voor de deur staan anders deed ik het ook niet. Maar nu heb ik mijn lesje wel geleerd en doe uberhaupt de deur niet meer open.
Blijf het echt een rotstreek vinden van hem, bah! imd schreef:Lekker is dat zeg! Denk je iemand eens behulpzaam te zijn en te helpen, gebeurt je zoiets! Ga je ook aangifte doen?
Meryl schreef:Sannn wees inderdaad maar blij dat je geen geld in huis had op dat moment! Maar zoals je beschrijft, je rot voelen over de situatie dat hadden wij dus ook. We wilden gewoon een buur helpen, maar achteraf niet goed nagedacht en doorgevraagd.
Heb zelfs 1 moment gedacht: ach moeten we hem niet even brengen. Maar gelukkig zijn mijn verstand dat dat toch echt te ver ging. Gewoon het feit dat je zo aan het meedenken bent met iemand en dat die je dan zo bedonderd waar je bij staat..
Meryl schreef:imd schreef:Lekker is dat zeg! Denk je iemand eens behulpzaam te zijn en te helpen, gebeurt je zoiets! Ga je ook aangifte doen?
Ja, we gaan aangifte doen. Neem het handgeschreven briefje mee, en wat informatie en quotes van internet wat ik kan vinden. Heb zelfs een foto gevonden dus die gaat ook uitgerpint en wel mee.