Brommer verzekering ??

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
XFiemoX
Berichten: 4555
Geregistreerd: 26-09-04

Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-12-08 08:25

Goeiemorgen allemaal,

Mijn moeder is 18 dec jarig en we (ik, zus, broertje) hebben samen als cadeau een snor-scooter (peugeot buxy) bedacht. De snor-scooter staat nu nog tot het zover is bij ons in de schuur omdat wij hem vorige week vrijdag opgehaald hebben, en vriendlief nog even e.e.a. dingen erop wilt zetten zoals nieuwe knipperlichten en een accu. Goed waarom we dit cadeau zo bedacht hebben is dat onze moeder al jarenlang vele km op haar stalenros aflegd, fietste door weer en wind en echt overal naar toe, en dat terwijl ze de 50 net gepasseerd is.

Ze heeft voorheen ook wel een eigen auto gehad alleen deze had ze voor mij verkocht omdat ik een eigen pony wou (lees:dit was al enkele jaren terug gebeurt) ze heeft echt alles voor haar kinderen over (heeft 5 kinderen waarvan ze nog met 4 intensief goeie contacten heeft, de 5e is eigenwijs en ???meer erover kan ik per pb uit leggen). Maar goed onze moeder heeft zoveel voor ons over en dat terwijl ze absoluut GEEN topsalaris heeft maar het allemaal net aan kan betalen qua rekeningen en onderhoud van haar zelf en dat van mijn nog thuiswonende broertje en der vriend. Ze werkt in de zorg (Icare) vandaar dat we (ik, zus en broertje) zo op dit idee zijn gekomen om haar een snor-scooter cadeau te doen.

Maar goed doordat ze eigenlijk voor mij nog zoveel meer gedaan heeft (dure opleiding gegeven, pony gegeven, mee betaald aan mijn nieuwe paard) vind ik een snor-scooter alleen nog niet goed genoeg en zat ik te denken om de scooter alvast te laten verzekeren maar dan wel op haar naam als het kan maar dat ik de 1e 3 maand alvast vooruit betaald heb, maar kan ik dat zo regelen met een verzekering en dan wou ik als kan omdat het voor m´n moeder is ook nog een die niet zo´n dure premie zal bedragen.

Via mijn verzekering zal het zeker niet lukken want zit samen met vriendlief bij Centraal Beheer via de mooie korting van ons werk. Dus dan zou ik wel graag willen weten of er hier bokkers zijn welke premie verzekering jullie hebben zodat ik elke verzekering zelf rustig kan bekijken.
En is het mogelijk met wat ik wil ´´De verzekering op mijn moeders naam alvast te laten zetten en dat ik 1e 3 maand vooruit al betaal ??´´


Hoop dat ik dit overigens hier goed geplaatst hebt anders hoor ik het wel.. Knipoog

Lynn_Nikita

Berichten: 26402
Geregistreerd: 29-03-06
Woonplaats: Limburg

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 08:27

kun je niet zeggen als ze het cadeau gekregen heef, dat je verzekering gaat regelen met haar samen?

EstherMe

Berichten: 2207
Geregistreerd: 24-11-06
Woonplaats: Heerhugowaard

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 08:30

Volgens moet dat best kunnen! Gewoon even bellen Lachen Ik heb mijn scooter bij Unive verzekerd, ik bedoel ongeveer 20 euro en dat is ook tegen diefstal (wel een goedgekeurd slot erbij kopen)

XFiemoX
Berichten: 4555
Geregistreerd: 26-09-04

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-12-08 08:34

Ja een goed slot hebben we al (was nog van vriendlief geweest, hij doet verder niks meer mee), is zo´n slot wat je op de schijf zet (weet nie zo goed hoe het heet)...

EstherMe

Berichten: 2207
Geregistreerd: 24-11-06
Woonplaats: Heerhugowaard

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 08:45

remschijfslot? Maar hij moet goedgekeurd zijn (bepaald nummer), anders kun je hem niet verzekeren tegen diefstal!

Mri

Berichten: 15723
Geregistreerd: 01-12-04

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 08:52

Mijn brommer is verzekerd bij www.Verzekeruzelf.nl, ben erg goed over ze te spreken.
Niet duur en wel goede service. Nadat ik een ongelukje heb gehad begin februari had de tegenpartij binnen een week nadat de taxatie kosten waren opgegeven het geld op de rekening staan.
Zaterdag was het ongeluk gebeurd, dinsdag avond zijn de formulieren ingevuld, woensdag alles op de post met taxatie rapporten erbij, en maandag hadden zowel hij als ik het geld binnen van de verzekering.

Super dus! op de site kan je ook gemakkelijk de premie uitrekenen.

XFiemoX
Berichten: 4555
Geregistreerd: 26-09-04

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-12-08 08:55

Ja zo heet dat remschijfslot. Naja zal vriendlief nog wel even vragen of het slot goedgekeurd is of moet je dat ergens laten doen ??

Mri

Berichten: 15723
Geregistreerd: 01-12-04

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 09:09

nee dat is een bepaalde code of aantal sterren dat een slot moet hebben.

Ik dacht 3 of 4 sterren, is terug te vinden op de verpakking van een slot en anders terug te vinden aan de hand van het merk en type nummer

Mano88
Berichten: 5750
Geregistreerd: 03-11-04

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 09:56

Ik heb een snor brommer (dus geen scooter) voor €12,- verzekerd bij London verzekeringen

Mri

Berichten: 15723
Geregistreerd: 01-12-04

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 10:08

Ik heb een brommer, incl diefstalverzekering voor nog geen 15 europ per maand

Dreeetje

Berichten: 1847
Geregistreerd: 19-10-04
Woonplaats: Noordelijk..

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 10:48

Ik betaal 1x in het jaar 47 euro .. kost echt niks !!Maar dan is het natuurlijk wel bekijken waarvoor je wil verzekeren. Ik zit trouwens ook bij Unive.

raketje_
Berichten: 201
Geregistreerd: 04-10-08

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 11:29

Bij de hema heb ik hem verzekert.Kan trouwens alleen via internet aanmelden. ik betaal voor 11,75 incl. diefstal.

Groetjes

wonderworst_

Berichten: 2424
Geregistreerd: 12-09-07
Woonplaats: zoetermeer

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-08 16:55

mijne is ook bij de hema verzekerd en betaal 17,.. *nogwat*
kan je bekijken wat het voor jou scooter is op internet,, kan hem afsluiten via internet en alles online bekijken en wijzigen...

XFiemoX
Berichten: 4555
Geregistreerd: 26-09-04

Re: Brommer verzekering ??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-12-08 18:51

Dank jullie wel als er nog meer zijn die een niet al te dure verzekering heeft meld het zodat ik tegelijk ook een lijstje voor mijn moeder kan maken en dat ze dan uiteindelijk zelf kan kiezen.