Hallo bokkers,
Misschien kunnen jullie mij helpen...
Afgelopen mei ben ik in het ziekenhuis beland met een flinke hersenkneuzing, dit door een epileptisch insult.
Ik studeerde Verpleegkunde, maar door de insulten (welke ik vaak had/heb) ben ik genoodzaakt geweest de studie voortijdig te beeïndigen. Deze kan ik ook onmogelijk nog oppakken, dit omdat ik nooit mijn stages zou mogen lopen, omdat ik een 'gevaar' voor de patiënten vorm, gezien ik de insulten niet voel aankomen.
Nu 'moet' ik dus een andere studie gaan uitzoeken. Probleem is, dat ik altijd al zeker wist dat ik Verpleegkunde of Geneeskunde wilde gaan studeren, niet anders. Ik had het onwijs naar mijn zin op de studie. Ging met heel veel plezier naar 'school' en liep met heel veel plezier mijn stages. Ik ben er behoorlijk verdrietig van (geweest) dat ik deze studie heb moeten stoppen. Nu ben ik rustig aan op zoek naar andere studies, het probleem is het volgende.
Psychologie studeren lijkt me wel leuk, zo zijn er nog wat andere studies die me wel leuk lijken.
Maar 'leuk lijken' is dat wel genoeg? Het kan allemaal niet tippen aan de studie die ik deed, waarvan ik hoopte volgend jaar af te studeren. Nu zullen jullie vast denken, 'schop onder je kont' en ga gewoon wat studeren!
Maar het is wel iets wat je (meestal) de rest van je even doet. En de studies die ik wel leuk vind, zijn qua stof vrij taai dus moet je de studie wel echt leuk vinden, lijkt mij.
Maargoed, hebben jullie tips? Wat zijn leuke studies? Hoe kan ik aan een studie komen die ook bij me past?
Groetjes,
Sanne
Edit: Die insulten heb ik dus nog niet zo lang en de epilepsie is in mei dus ook pas vastgesteld. Toen ik aan mijn studie begon had ik er dus geen last van en wist ik het niet.