Hoi allemaal,
Ik wil mijn topo in de klas op een leuke manier aanbieden in de klas. Dit bijvoorbeeld dmv spelletjes ed.
Mijn planning is als volgt:
Week 1: Uitdelen kaarten provincie (1 blinde kaart, 1 kaart met nummers en plaatsen). De kinderen mogen zelfstandig oefenen in de klas en ook thuis.
Week 2: Ik vertel het 1 en ander in de klas over de desbetreffende provincie. Ik kies iets bijzonders, leuks, speciaals of geks uit om extra uit te lichten.
Week 3 en ook gelijk Week 1: Toets. Na de toets krijgen de kinderen de nieuwe provincie.
Eigen ideeën:
Ik wil zoiezo Topobingo gaan doen met de kinderen, als extra oefening en om spelenderwijs ermee bezig te zijn. Heeft iemand nog suggesties hoe ik dit het beste aan kan pakken?
Ik wil de kinderen ook bijvoorbeeld kranteberichtjes mee laten nemen over de desbetreffend provincies.
Een lessencircuit, waarbij de kinderen in groepjes een spelletje van topo doen, waarbij een groepje achter de computer bezig is, iets van Lotto, Domino, Memory??
Heeft er iemand nog leuke lessuggesties hiervoor? Of tips hoe ik dit het beste aan kan pakken?