Nou, ik hoop dat er nog niet echt iets over is, want ik zag niet meteen iets staan.
Vorige schooljaar was ik gezakt voor frans, maar ik mocht herexamen doen, en ik was (hoe kan het ook anders) weer gezakt. Dus ik moest of het jaar overdoen, en in de kunstrichting blijven, of naar het 4e jaar beroeps. Koppig als ik ben weigerde ik mijn jaar over te doen, en ben ik naar het beroeps gegaan. Ik leer nu voor kapster. Alhoewel ik dit wel leuk vind is dit absoluut niet wat ik later wil doen. Ik denk er nog niet aan om later kapster te worden.
Ik weet nog niet wat ik wil doen, maar ik wil een uitdaging in mijn leven, en dat is dit gewoon niet. En het ergste is dat ik behalve voor frans een algemen of kunstrichting wel aankan.
En ik zou dat ook wel graag terug doen, maar dan is de kans erg groot dat ik weer zak voor frans. En ik weet dus absoluut niet meer wat ik nu moet doen.
Iemand misschien tips?
x CQ