Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
elbeauty schreef:Ik denk dat iedereen wel een moment heeft dat hij/zij minder graag naar school toe gaat. Ik heb dit zelf ook gehad maar als ik nu terug kijk naar mijn middelbareschooltijd was dat echt een super leuke tijd. Je hebt in principe niet echt iets om je zorgen over te maken je haalt goede cijfers word zoals ik lees niet gepest. Dus probeer gewoon te gaan er probeer je te verheugen op de tijd die na school hebt om naar je paardjes te gaan.
Nimue schreef:Probeer het eens met je mentor te bespreken, je bent vast niet de enige die hier last van heeft en misschien kan hij/zij je wel helpen. Wat misschien ook een idee is, is om wat langer op school te blijven en daar alvast je huiswerk voor de volgende dag te doen. Leuk is anders, maar je geeft aan dat je het als je er eenmaal bent wel naar je zin hebt, en misschien heb je dan thuis wat meer rust omdat je niet daar dan óók nog met school bezig moet.
Grote kans dat het inderdaad over gaat als je wat meer gewend bent aan het nieuwe ritme, maar ik vind het wel heel slim van je dat je er nu alvast wat aan probeert te doen en niet gaat zitten afwachten. Dat je dat doet, toont voor mij al aan dat je er goed mee omgaat en dat je er vast wel doorheen komt.
Petite schreef:Heb je misschien last van faalangst? Dit komt voor in verschillende mate, misschien kun je eens googelen.