Margreet schreef:Altijd maar perse je gelijk willen krijgen (terecht of niet doet er niet toe) is nou niet echt een eigenschap waardoor mensen je een prettig persoon gaan vinden. Daar kun je natuurlijk lak aan hebben want "ik heb immers gelijk en wat een ander vindt kan me niet schelen", maar je kunt er ook wat minder fanatiek in zijn en het ook eens laten gaan ipv steeds te bekvechten om het laatste woord.
Daar ben ik het niet helemaal mee eens. De persoon waar het bij mij om gaat is er 1 van een heel dominant type. Denkt dus dat hij altijd gelijk heeft en kan mensen makkelijk overtuigen. Ik voel me meestal juist prettig bij hem. Vooral als ik met twijfels zit dan weet hij vaak wel welke keuze ik moet maken en meestal is dat goed gegaan.
Behalve bij discussies net als gisteravond waarbij ik dan eens een keer denk dat ik juist gelijk heb. Gaat hierbij over de gezondheid van paarden, en hij trekt 2 andere personen met hem mee (zijn dominantie waarschijnlijk). Dan frustreerd het me wel en op dat moment kan ik hem echt achter het behang plakken.