marleen_usar schreef:Erleyne ik wil best voor je schillen hoor.
Haha, dank je! Maar ik voorzie logistieke problemen. Ik koop mijn stoofpeertjes wel kant en klaar. Niet zo lekker als zelf gemaakt, maar het kan er mee door
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
marleen_usar schreef:Erleyne ik wil best voor je schillen hoor.
chipieke schreef:Ik winkel elke week voor ongeveer €100 aan eten en drinken. En dan is het allemaal van het goedkoopste product etc. Ik winkel regelmatig bij Aldi, Delhaize en Colruyt. Bij deze winkels kom ik buiten met €100armer en een halve kar vol. 1 maal in de maand ga ik winkelen in de C1000 in nederland. Hier kom ik met een BOMVOLLE kar buiten voor €100.

Babsiej schreef:12 euro per maaltijd red ik ook wel met zijn 2..
1 gerecht:
1 pak pandan rijst: 1.79
sperziebonen : 99 cent
4 ons varkenshaas : 6.95
1 zakje uien : 99 cent
1 paprika : 99 cent
1 bakje kastanje champignons: 1.69
totaal: 13.40....
En zo heb ik dus vaak van die gerechten....
Soms ook een avondje goedkoper.. maar wij hebben vaak ieder ons eigen soort vlees en 2 stukjes
Jetje1985 schreef:chipieke schreef:Ik winkel elke week voor ongeveer €100 aan eten en drinken. En dan is het allemaal van het goedkoopste product etc. Ik winkel regelmatig bij Aldi, Delhaize en Colruyt. Bij deze winkels kom ik buiten met €100armer en een halve kar vol. 1 maal in de maand ga ik winkelen in de C1000 in nederland. Hier kom ik met een BOMVOLLE kar buiten voor €100.
En met hoeveel personen ben je?
Maar vriendlief eet redelijk veel omdat hij een zwaar beroep uitoefend waarbij hij redelijk veel moet doorwerken en dus ook meer honger heeft. Wij drinken vooral heel veel en eten veel groenten en fruit. En krijgen regelmatig bezoek waar we ook drinken voor bijrekenen.erleyne schreef:Babsiej schreef:12 euro per maaltijd red ik ook wel met zijn 2..
1 gerecht:
1 pak pandan rijst: 1.79
sperziebonen : 99 cent
4 ons varkenshaas : 6.95
1 zakje uien : 99 cent
1 paprika : 99 cent
1 bakje kastanje champignons: 1.69
totaal: 13.40....
En zo heb ik dus vaak van die gerechten....
Soms ook een avondje goedkoper.. maar wij hebben vaak ieder ons eigen soort vlees en 2 stukjes
Dan eet je wel luxe en veel! Varkenshaas komt bij ons echt niet dagelijks op tafel, en 4ons met zijn tweeën? Dan zou ik echt dicht groeien. Je gebruikt toch ook niet het hele pak rijst met zijn twee ?
tenminste ik niet.
Ik hou ook niet van fris. Wel van sapjes. Koop wel fris voor mijn vriend, 1 keer per maand gewoon een stuk of 4 van alles.