Hobby schreef:Wij halen iedere maand voor ongeveer 300-350 euro boodschappen met z'n tweeën. Ik heb een aantal voedselallergieën, waardoor sommige producten duurder zijn (bijvoorbeeld sojamelk). Daarnaast eten wij zelden vlees, maar gebruiken wel veel kaassoorten en noten in onze maaltijden. Aardappels heb ik afgezworen sinds ik niet meer bij mijn ouders woon, maar voor het budget is een simpele aardappel-groenteschotel een stuk goedkoper dan een pasta met diverse verse groentes en kaas. Ik las dat iemand geen gebakken aardappels meer at vanwege het budget, alleen nog maar gekookte, maar als je vandaag een paar aardappels extra kookt, dan kun je die morgen toch lekker opbakken?
We kopen nu de boodschappen bij de AH, omdat deze winkel dichtbij is en omdat we daar meer verschillende dingen kunnen vinden. Inmiddels is het hier in het oosten ook aan het veranderen, maar een aantal jaren geleden kon ik in een andere supermarkt nog geen fatsoenlijke avocado vinden... Verder letten we eigenlijk niet op aanbiedingen, maar ik haal wel vaak eigen-merkproducten.
In ons studententijdperk gingen we naar de Dirk van den Broek en aten we minder uitgebreide dingen dan nu. Als je een beetje oplet kun je denk ik best voor 100 euro rondkomen, zeker als je op aanbiedingen let en naar goedkopere supermarkten gaat. We hebben ons weleens verbaast over het prijsverschil tussen een boodschappenkar bij AH en Lidl!
Dat was ik
. Dat doe ik idd, soms ook wel gewoon dezelfde avond, eerst ff koken en dan de bakpan in.