Moderators: Essie73, NadjaNadja, ynskek, Polly, Telpeva, Muiz
Ik vond de 4MK trilogie van J.D. Barker goed, heb ik achter elkaar doorgelezen. Ook de Erika Foster boeken van Robert Bryndza heb ik in één ruk uitgelezen. Pasgeleden Niemands kind gelezen (over kinderen die in de tweede wereld oorlog bij hun ouders weg zijn gehaald) en ook die kon ik niet wegleggen.
), chocolate chip cookies, pure chocola met noten, pure chocola met praline.
)
Zo eng dat je weet dat je leven zo gaat veranderen en de komende jaren nooit meer zoals hiervoor zal zijn
Ik wandel veel.
), knutselen, wandelen. Mijn bijrijdpaard is afgelopen jaar helaas overleden dus ik rij op het moment niet, eerlijk gezegd ook geen tijd voor met Mila.
.
maar ook boeken als Tomorrow, tomorrow and tomorrow, where the crawdads sing en the great alone heb ik enorm van genoten.

Daarna definitely de Frederiksborger, die heeft inmiddels mijn hart ook wel een beetje gestolen.
iets met hoogtevrees en niet kunnen skiën

Ofwel ik wacht de ComicCons rustig af, maar volgens mij heeft ie geen zin om naar onze regio te komen.
Ik probeer op Goodreads zoveel mogelijk bij te houden welke boeken ik ontvang van Illumicrate, tot nu toe zou de lijst up to date moeten zijn!
ik spaar grappige/vrolijke/leuke/bijzondere mokken, dus hoe gekker hoe beter.
daarnaast puzzel ik graag, schrijf ik veel, en game ik regelmatig.