Goedemiddag zijn er hier mensen die puzzels willen ruilen? Ik heb wel een aantal puzzels inmiddels gemaakt van Jan van Haasteren. En zou wel willen ruilen voor die ik nog niet heb gemaakt puzzels zijn compleet dozen zijn niet allemaal in topconditie maar dat maakt voor de puzzel niks uit.
Thirteenn, ik bestel wel eens bij winkels die echt voornamelijk puzzels verkopen maar ik ben daar nooit fysiek geweest dus geen idee hoe dat dan is.
Hier enorm druk gehad dus nog steeds bezig met Alice. Wel bijna klaar maar morgen heb ik ook geen tijd.
cursebreaker
Berichten: 13423
Geregistreerd: 10-12-06
Geplaatst: 28-05-23 09:18
nevica Ik heb ‘m ook nog niet verder opgepakt, beetje bang dat ie inderdaad erg pittig gaat zijn vanaf nu haha. Maar ik denk dat ik vandaag nog eens een paar uurtjes eraan ga zitten. Vind ‘m wel weer prachtig zoals alle Kinkade’s tot nu toe zijn geweest. Leuk dat je bijna klaar bent met Alice; Ik vond die echt prachtig ook en leuk om te leggen.
Saul Heerlijk in de tuin puzzelen! Jammer genoeg heb ik daar in de tuin niet echt de juiste tafel voor, maar anders… Ja de beestenbende hahaha daar moet ik even wat beter op gaan letten, lol. Al had ik dat stukje zonder de beestenbende ook niet teruggevonden dus ja, lol. En lekker toch ook om elke dag wat te puzzelen. Heb ik met periodes ook gedaan nu, maar momenteel lees ik ook weer meer dus ik ben wat meer daarmee bezig geweest ook.
Besje Lastig met dat weerkaatste licht lijkt me ja, maar wat ziet ie er wel echt heel gaaf uit!
thirteenn Dat is een goede. Ben er zelf niet bekend mee, maar als zoiets er zou zijn lijkt me dat wel leuk.
tita Wat is ie leuk, die van Bambi! Veel plezier met je volgende, in de bibliotheek.
sandorra Ik heb momenteel niet echt iets te ruil nog sorry. Onlangs een paar puzzels vergeven aan vriendinnen en de rest moet ik of nog maken of houd ik voor mezelf - zoals de Disney puzzels welke ik ooit wel graag ergens aan een muur wil hangen. Je zou eventueel ook nog eens naar puzzel Facebook groepen ofzo kunnen kijken, daar zal er ook vast wel geruild worden bv.
—
Hier niet meer gepuzzeld na die eerste zit, maar wil vandaag even kijken of ik nog wat verder ga komen met Snow White dancing in sunlight.
Bol.com heeft korting op een aantal puzzels vandaag. Ik heb net een nieuwe Wasgij Mystery gekocht welke een dagdeal is. Nummer 23 Pooch Parlour!
Dankje! Heb ‘m op de wishlist gezet. Lion king is gaaf
sandorra Ziet er leuk uit!
Tita Ook een hele leuke!
—
Hier kwam vandaag de wasgij Mystery binnen die ik met korting bij bol kocht.
Die ga ik denk ik maken als sneeuwwitje klaar is.
sandorra
Berichten: 4212
Geregistreerd: 27-09-02
Woonplaats: Op de maan.....
Geplaatst: 02-06-23 21:58
Vandaag gepuzzeld met een hindernis Mijn kat franky liet me maar niet met rust moest en zou helpen. Alleen was ik er minder blij mee… Uiteindelijk af gekregen middagje werk gehad,