Ik heb het overal opgezocht en kom helaas overal hetzelfde tegen.
Hoe krijg ik geluid uit mijn airpods als ze gekoppeld staan met mijn HP elitebook?
Ik heb ze via Bluetooth gekoppeld, er staat ook bij: gekoppeld. Als ik op verbinding maken druk, maakt die ook verbinding, maar ik krijg dan niet het geluidje in me airpods dat die verbonden is.
Vervolgens ga ik naar spotify ed. maar komt er geen muziek uit mijn oortjes maar nog steeds alleen uit me laptop.
Weet iemand wat ik fout doe? Ik wil graag film kunnen kijken op mijn laptop met airpods in. Met vriendelijke groet,
Je moet op je laptop ergens kunnen aangeven waar je geluid uit moet komen; uit de interne luidsprekers of uit de oortjes. Bij Mac zit dat gewoon in de menubalk, een icoontje van een luidspreker, en ik zou verwachten dat Windows ook ergens zo'n icoontje heeft, of anders bij de instellingen.
druppeltje
Berichten: 1934
Geregistreerd: 04-09-06
Geplaatst: 11-01-23 12:20
Heb je Windows 10 of Windows 11? Ik heb Windows 11 en als ik rechtsonderin bij het klokje met mijn linkermuisknop op de luidspreker klik, kan ik kiezen op welk apparaat er afgespeeld moet worden. Staan hier je airpods tussen? Dan moet je daarop klikken.
Autumnn
Berichten: 8533
Geregistreerd: 26-03-10
Geplaatst: 11-01-23 12:21
Airpods, praat me er niet van Als je geen geluidje krijgt dat hij verbonden is, kan je er vanuit gaan dat hij niet verbonden is. Heb je hem al ontkoppeld en opnieuw gekoppeld?
Je kunt bij spotify ook ergens nog instellen waar je geluid vandaan moet komen. Dat moet ik ook weleens doen op pc of MacBook. Bij het omcirkelde knopje, dit is op telefoon maar op laptop ziet die er hetzelfde uit, staat misschien alleen ergens anders
Heb je je telefoon in de buurt? Dan zou ik eerst eens kijken of je ze niet eerst bij je telefoon moet ontkoppelen, want ik gok dat hij eerst de bekende verbinding pakt.
Photograph
Berichten: 1404
Geregistreerd: 29-08-17
Woonplaats: Den Haah
Geplaatst door de TopicStarter: 12-01-23 08:16
Autumnn schreef:
Airpods, praat me er niet van Als je geen geluidje krijgt dat hij verbonden is, kan je er vanuit gaan dat hij niet verbonden is. Heb je hem al ontkoppeld en opnieuw gekoppeld?
Ja, meerdere keren. De rest van de reacties ga ik aankomende week even naar kijken op mijn laptop!