Moderators: Giolli, ynskek, Mjetterd, Hanmar, Dani, Maureen95, Polly
MarlindeRooz schreef:Zonnetje81 schreef:Ik denk dat het een mannen ding is, ingeslopen gewoontes....bespreekbaar maken.
Heeft echt niks te maken met zijn geslacht. Maar met cultuur, opvoeding en gewenning.Mijn vriend en mijn vader zijn beide veel opgeruimder dan ik.
MarlindeRooz schreef:Zonnetje81 schreef:
Mannen denken er niet over na van goh ik heb nu vrije tijd ik zal eens gezellig wat huishoudelijke taken op mij nemen als ze dat nooit hebben hoeven doen. En dat is in het algemeen zeker als dit een gewoonte is.
Ja dat is dus pertinent niet waar, dat doen ze niet omdat ze toevallig een piemel hebben. Mijn vader heeft 30 jaar weinig in huis gedaan en doet nu bijna alles. Is het dan geen man? Het is echt niet aan geslacht te linken hoeveel iemand doet. Is meer een kwestie van karakter, cultuur, opvoeding en communicatie. Niet een kwestie van geslacht.
Gebruikers op dit forum: ComscoreBot, GoogleAdsense, senna21, Tigerboy, YandexBot en 18 bezoekers