
Was op zoek, naar een oude, wijze pony. En waar kwam ik mee thuis....? Juist: een 3 jarige welsh A ( v. Zomerdijks Willie Wortel).
Net ingereden en beleerd voor de kar. Maar , ondanks dat hij erg fanatiek is, heeft hij wel een heel koel karakter . En n groot ego. Ziet alles, is nergens van onder de indruk.
Doel: samen opgroeien en lol hebben. En missie geslaagd.



Ik neem m regelmatig mee voor de kar en longeer hem, en hij wordt gereden en op wedstrijd uitgebracht door een meisje van 10


Onze dochter van inmiddels 4 is er regelmatig lekker mee aan het poetsen en tuttelen. Ze zit er 1-2 keer per week op, vaak voor een stapritje naar het bos of door de wei.
Laatst besloot ze, dat ze ook op wedstrijd wilde. En dan niet als toeschouwer

Terwijl er bij mij allerlei worst case scenario's door mijn hoofd gingen, had zij gewoon de grootste lol!




En het allermooiste en belangrijkste is, wat ze na afloop zei: "oooh Fellow, wat heb je het goed gedaan, ik ben trots op je".