
Sinds 20 april staat IJslander Sunniva bij mij en ik ben helemaal gelukkig met haar

Hier een aantal foto's van de meeting:









2 foto's in link omdat ze te breed zijn:
http://oudmeer14juli.weebly.com/uploads ... 7_orig.jpg
http://oudmeer14juli.weebly.com/uploads ... 9_orig.jpg
Verder was vriendin en bokker Aleeneh met mij mee om te helpen, bedankt daarvoor nog meis! Op de weg terug van de fotolocatie naar de trailer wilden we alle spullen in een keer meenemen, dus dan krijg je pakezelpoownie(met Aleeneh erop)

De avond voor de meeting heb ik gesprongen met Sunna. Ik ben niet zo'n springfan (lees: Tot 50 cm vind ik het leuk maar hoger hoeft niet per se), maar met Sunna vind ik het erg leuk. Ik heb alleen nodig een keer springles nodig, het is ook niet standaard dat ik de hoogte in ga met Sunna. Meestal oefenen we de lagere sprongetjes.
inspringen:
70 cm:

80 cm:

Eline had ook nog een sprongetje met haar gemaakt:
En als afsluiter een foto hoe Sunna was toen ze net mij mij stond na een uitgebreide poetsbeurt, 3,5 maand geleden. Ze had toen net luis gehad en ziet er nu al een stuk beter uit (kwam overigens niet door haar eigenaar, die is super).
Ik wil alle fotografen bedanken voor de leuke foto's van Sunna, binnenkort ga ik kijken voor nabestellingen want die gaan er zeker komen

Groetjes Desiree