Omdat ik toch wel trost ben op mijn meisje, wil ik hier toch een paar foto's plaatsen.
Zalien en ik al vanaf haar 4de bij elkaar. Ik als manege ruiter op een groen paard. Na veel oefenen en veel begeleiding zijn wij toch nog een heel end gekomen. We oefenen ook vrolijk verder aangezien het lange na nog niet perfect is.
Even een klein paspoortje.
Naam: Zalina
Leeftijd: 9 jaar
Ras: kwpn
Vader: Namelus R
Niveau: L1 +5
Dit jaar mochten wij weer in Almelo starten we zouden dinsdag donderdag en zaterdag de dressuur starten en woensdags het springen. Omdat we woensdags onderuit zijn gegaan hebben we alleen dinsdag en woensdag gestart.
Het was die dagen juist onwijs heet. De tweede proef was Zalien dan ook een beetje op en kwam het er allemaal niet meer uit. Dit was ook aan de punten te zien. De eerste proef was ze wat kijkerig. Maar verder wel braaf.
We hadden de eerste proef 185 punten en waren daarmee 6de en de tweede proef hadden we 180 punten.
Hier komen de foto's
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Ik weet dat het nog lang niet goed is. En dat Zalien vaak nog te diep loopt, maar was toch trots op haar en wou jullie graag deze foto's laten zien.
Ik hoop dat jullie een reactie achter laten.
Groetjs Maj0

)