We hebben de eerste paar keer in de bak gereden, simpel basiswerk gewoon stap draf en een beetje galop. Focus op op zijn eigen benen lopen en hem stuurbaar en rembaar maken. Hij is onwijs verkeersmak dus ik wilde hem eens meenemen naar buiten, andere pony mee voor de steun en ook dit pakt hij ontzettend goed op. We blijven nu even uit de bak en gaan vooral rechte lijnen maken om hem sterker te maken en op zijn eigen benen te leren lopen. 2-3x per week 20 minuutjes ongeveer. Gisteren heb ik hem op een mooi stuk even op de foto gezet omdat ik super trots ben dat hij het werk zo goed oppakt.
Ja de ruiter is voor het plaatje te lang maar rijdt hem heel netjes, is niet bang en weet gewoon hoe ze met jonge dieren om moet gaan. Commentaar op haar grootte heeft dus geen zin (ze zit ook niet op bokt).

Is het geen plaatje?






Eigenlijk was galop de bedoeling, teugels zijn teveel losgegooid maar...je kan niet zeggen dat hij niet op zn eigen benen loopt




Toen vond ik het wel weer genoeg en was het tijd om te poseren.




Nog een klein filmpje
Een reactie zou leuk zijn
