Zijn we weer, en hopen nu op meer reacties

Heb er iig goed mijn best voor gedaan door hem in een leuk setje te steken.
Deus is een 6 jarige ruin en nu zo'n 2,5 jaar onder het zadel. Ik hoop nu echt eens te gaan starten met hem binnenkort.
Ons niveua is gewoon B.
Aller eerst eindelijk een wat duidelijkere foto van ons Bling zadel meer foto's hier van staan in mijn profiel.

En mijn laarzen die ik ook geblingt heb

En een stand foto van m'n lekkere vent

En daar gaan we,


beetje jammer van die stoelzit van mij

Had aan de hand van m'n vorige topic m'n beugels een gaatje korter gedaan maar ben er nog niet overuit wat beter is.






rechts om doen we ook hoor


en de filmpjes, als je goed kijkt zie je mijn zadel regelmatig schitteren in de zon en dat is in het echt zoveel mooier!
bij deze wilde deus in galop aanspringen terwijl ik hem de hulp niet gaf dus weer terug genomen en daarna wel netjes aangesprongen.
Op het einde van de galop moest hij briesen waardoor ik even mijn balans kwijt was en hij dus uit de galop valt.
en deze overgang is ook niet zo netjes, maar ik zit gewoon niet zo heel stevig in het zadel en raak dus snel mijn balans kwijt en dat merk je.
en mijn o zo geweldige zoontje was ook mee om te kijken (vooral in het zand gespeeld met emmertje en schepje

