Helaas werd de Z2 te zwaar voor Lavita, waardoor Zerina nu lekker mag gaan starten met haar.
Ondanks dat Lavita al zoveel ervaring heeft, is zij niet een van de makkelijkste om te rijden. Ze is snel afgeleid, probeert tijdens het onderdeel stap (in de proef) al aan te galloperen (want dat moest ook in het Z
) en vind het heerlijk om haar hoofd in de lucht te gooien en ervandoor te gaan. Ook hoort Lavita aan de klanken die de voorlezer zegt, wat er komen gaat. Dit is ook de reden dat Zerina het uit haar hoofd doet. Maar als je Lavita eenmaal hebt, dan gaat ze voor je door het vuur! Maandag was zo'n dag dat Lavita ontzettend fijn te rijden was! Zerina had haar goed aan het lopen en dit straalde er ook echt vanaf.
Lavita heeft wel een grote fobie, en dat is: vogels die geluid maken! Ondanks dat er in de eerste proef een kraai steeds lawaai aan het maken was, blijft Lavita heel netjes bij Zerina ondanks dat ze we wat spant.
Ben ontzettend trots op Zerina (ondanks dat ze die dag gewonnen van mij had
) en haar punten liegen er ook niet om:Zerina was 2x 1e met 200 en 207 punten!
Hier komende filmpjes, helaas is de kwaliteit van de filmpjes door het uploaden veel minder geworden:
Proef 5
(Deze is helaas in 3 delen, doordat er wat fout ging met filmen)
Proef 6
Voor de geïntresseerde, dit is het topic van mijn wedstrijd:
[RIJ-ITP] Bhaskar (kasparow x Mermus R) @ dressuurwedstrijd (B) [film]
