Icara is mijn (bijna) 6 jarige PRE-merrie. Ik heb haar gekocht van Moravita terwijl ik daar werkte. Onze eerste 2 jaar hebben we dan ook daar gewoond en getraind. Inmiddels (sinds december) zijn we naar Nijmegen verhuisd waar ik ga studeren.
Het had even wat tijd nodig om te wennen aan de nieuwe plek maar nu gaat het hartstikke goed. Inmiddels zijn we lekker veel afwisselende dingen aan het doen. We staan op een stal met enorm grote weides met allerlei (doodenge) vaste hindernissen. Daar hebben we vandaag lekker gedressuurd.
We zijn bezig met overgangen en zijgangen. Icara denkt al snel door te hebben wat we gaan doen vandaar dat we vandaag veel verschillende dingen afwisselden.
De wei is behoorlijk ongelijk, dat was wennen maar ze deed het suuuuuper.
En dan de fotos!
1.

2. In het begin was het nog spannend, in deze weide was ze nog niet eerder geweest


3. Gelukkig ging ze al snel wat meer ontspannen

4. Dan een beetje meer aan het werk, overgangen rijden! Hier gaan we een pasje verruimen

5. Tussendoor crossen we even een rondje door de wei. Vindt ze prachtig


6. Galop bergaf is lastiger dan bergop


7. Dus dan is het héél fijn als je weer onderaan bent! Ja soms wordt ze wat fanatiek


8.

9. Nog even een stukje draf

10.

11. Lekker ontspannen eindigen

Het is elke dag weer een feestje met Icara. We doen hard ons best steeds weer wat bij te leren en dat gaat gelukkig heel fijn

