
Gijs heeft wat nieuws geleerd waar ik heel trots op ben!
Het is nog niet helemaal zoals het hoort, maar het begin is er zeker 
Wat het precies is, hou ik over voor het einde, eerst wil ik even wat foto's laten zien van vrijheidsdressuur van vandaag!
Het ging zo ontzettend goed!
Gijs en ik hebben een tijdje een dipje gehad, of ik had eerder een dip en dat trok Gijs zich heel erg aan. Hij werd erg afstandelijk naar mij toe, maar dit is gelukkig beter geworden en onze band lijkt wel sterker dan ooit.. 
Hier de foto's, Gijs was eruuug energiek vandaag !

1. Jambette!

2.

3. Flemen!

4.

5.

6. Voetjes kruizen!

7. uitslover


8. Een hele mooie steiger


9. Beetje klieren tussen door


10.

11. Gijs zijn favoriete hobby natuurlijk!


12

13. En een hele hoge sprong!


En nu Gijs zijn nieuwe kunstje!

Ik was geïnspireerd op instagram ( heb nu even geen idee hoe dat account heet) door een vrouw die allemaal spring oefeningen deed met haar paard. Aangezien Gijs springen ook erg leuk vind vond ik dit wel wat voor hem.
Het gaat als volgt, ik zet hem een paar meter voor de hindernis, ik zeg 'wachten' totdat ik aan de andere kant van de hindernis ben, vervolgens zeg ik 'Kom maar' en dan moet Gijs over de hindernis komen.
En echt, dit gaat veel beter dan verwacht!
Echt hoge hindernissen doet hij nog niet, maar kleine hindernissen wel, en hij vind het nog leuk ook! 
14.

15.

Naast dat dit een hele leuke oefening is, is het ook nog een hele goeie oefening voor Gijs om geduld te hebben.
Hij heeft niet erg veel geduld en nu moet hij echt op mij wachten en naar mij luisteren, dat is voor hem een hele opgave

Dit was het dan!

Ik hoop dat jullie het een beetje leuk vonden! De kwaliteit is niet super, camera is terug van de maker en was vergeten de instellingen goed te doen

Tot de volgende keer, en een reactie zal leuk wezen!

''