
Vorige week hadden we het hele weekend wedstrijden, zaterdag een dressuurwedstrijd en zondag een springwedstrijd & een cross.
De dressuurwedstrijd ging erg goed, en we behaalde de 2e plaats in de B
De springwedstrijd ging beter dan verwacht, eerste parcours 1 weigering en het 2e parcours foutloos & een supersnelle, foutloze barrage!
Hierbij waren we dus ook 2e geworden

Het begin van de cross verliep een beetje moeizaam, dus weigering op de eerste 2 hindernissen. Hierna sprong hij wel alles en ook een supersnelle tijd!
1. Eerst even hallo zeggen tegen iedereen!


2. En we gaan van start, Paromé heeft er iniedergeval lol in


3. Beeetje overdreven


4. Over de tonnen!

5. Allebei super geconsentreerd


6. http://94.100.122.8/1091300001-10913500 ... _75ha.jpeg
7. Nog een keer!

8. Oei, boos hoofdje.. kleine miscommunicatie maar toch sprong hij!


Steilsprongetje
http://i307.photobucket.com/albums/nn30 ... 1283883856
9. En we gassen verder


Hupsel
http://i307.photobucket.com/albums/nn30 ... 1283883856
10. Toen hadden we even rust.. ik ging vast parcours lopen voor de cross en mijn moeder hield paromé even in de gaten


11. Onze cross-outfit


12. Foutje..

13. En op naar de volgende hindernis!

Helaas hadden we geen foto's van de dressuurwedstrijd en helaas ook niet van de crosshindernissen!
Maar zoals altijd, hebben we een superleuk weekend gehad en meer prijzen binnengesleept dan verwacht!

En toen was er ook nog een clinic op zondag van Motje11@ bokt, En..... toen mocht ik ook nog even op otto rijden!


Dit was echt een geweldige ervaring!
Hihi, beetje te grote cap


Belonen!


Bedankt voor het kijken!
