met mijn nieuwe camera.
Vond het erg leuk, alleen weer erg jammer van de regenbuien

Dressuur:


Springen:






En nog wat prachtige beelden van mijn vaders oom die daar stond met zijn stand:

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola












Focussed schreef:Leuk! Ik ga vandaag en morgen ook fotograferen bij het 1.45m springen , Karpedonkse Hoeve Prijs en Grand Prix Speciale.
Wat voor'n mm objectief heb jij?


Focussed schreef:Redde je het met 200 mm? Ik heb namelijk alleen mijn 40-150mm meegenomen, ben bang dat ik niet genoeg zoom heb..
Bedankt!
Vooral bij het dressuur. Bij het springen zal je goed plekje moeten zoeken maar ik denk dat je het er wel mee red
Ik zal even kijken wat ik veel gebruikt heb..
Ik ga over 10 min. weg voor de Karpedonkse Hoeve Prijs
Daarna het springen en daarna Grand Prix Speciale, heb er zin in!!
Ik zal ze zo ook even online zetten! 
knolle_krack schreef:Jij heb talent, echt ook die foto`s van lesley geweldig mooi scherp en mooie momenten prachtig!!!!
doet me echt goed dit soort commentaar!
Focussed schreef:Ik ben ongeveer 1100 foto's genomen vandaag, alleen van het dressuur, morgen het springenIk zal ze zo ook even online zetten!
Ik ben benieuwd, zal zo even rond kijken op bokt


Samy schreef:Kwam ik gister met maar 300 foto's
Mooie fotos zitten er tussen hoor, met 200 mm lukt het ook aardig, misschien dat ik zondag me 400 eens mee neem!
.
DNIEKJ schreef:Mooie foto's!
Bij de springfoto's de 2e foto dat is Carlos Ribas met Casanova. Erg grappig, hij staat namelijk bij ons op stal! Toevallig foto's van Rob Heijligers?


Laura15 schreef:Op de 2e foto
daar heb ik geloof ik wel meer fotos van