CarinaR schreef:Ohhhh wauw...
Ze is echt zo mooi.
Ben echt benieuwd naar dr brusje.
Wij ook!
sterregoud schreef:Wat een bijzonder mooi paard !
Dankje
Ineke2 schreef:Prachtig echt wow… Het karakter spreekt mij enorm aan, maar ik ben enigszins bang dat ze wat te gevoelig voor mij zijn ivm mijn eigen lichamelijk gebrek. Aan de andere kant zijn ze wel heel gericht op hun persoon dus wie weet in de toekomst.
Hoe groot zijn ze gemiddeld?
Ze passen zich echt aan hun mensen aan. Mijn andere merrie kun je enorm heet krijgen, of een simpel stapritje met een losse teugel. Bij een ruiter die weet wat ie doet is ze veel pittiger en scherper dan een klein meisje waar ze extreem voorzichtig mee is en gepluk en gedoe met engelengeduld van pikt. Voor AT geldt bovenal: wees eerlijk en ze vergeven je alles.
Wel pikken ze veel meer van hun familie dan van vreemden. Zo is ze makkelijker als ik erbij ben en vraagt ze mijn input als ze vindt dat iemand er een potje van maakt.
Als ik zelf een slechte dag had met rijden en bijv slecht mijn evenwicht kon bewaren voorkwam mijn merrie dat ik eraf viel, zo goed letten ze op hun mensen.
Nu ik tijdelijk zelfs mindervalide ben houden beide merries enorm rekening met mijn “onhandigheid.”
Gemiddeld zijn ze rond 160. Groter dan 165 zijn ze ook zeker te vinden, maar daar hangt vaak wel een extra prijskaartje aan omdat Europeanen die graag kopen.
Type speelt ook een rol: je kunt beter een massief type van 160 hebben als je wat groter bent dan een hoofdtype van 170. 
(Ik word hier scheef aangekeken hoeveel ik nog wil vertellen want het zweet breekt me uit en het geduld raakt op… dus ik laat het hier even bij.
)
Peelie schreef:Jeetje, is ze al weer 3. Wat vliegt de tijd.
Ze is echt een knappe dame

Ik moet er zelf nog aan wennen dat ze 3 is haha. Dankjewel!