Vorige week deden mijn bijrijdster Lisa en ik onze eerste poging om te sleeën. We hadden alleen geen tuig. Dus wat geïmproviseerd met een longeersingel.
Leuk idee maar werkte niet echt.

Ik had niet verwacht dat dit weekend de sneeuw er nog zo liggen. Maar wat leuk dat dat wel zo was!
Ik zei dat ik geen tuig ging kopen voor een keer sleeën... maar toch keek ik af en toe even of ik iets goedkoops tegenkwam. En vrijdagavond op 1 gereageerd en zaterdagochtend meteen opgehaald!
We begonnen met Roos. Ze is niet beleerd voor de kar. Met het passen van het tuig stond ze lekker te soezen.

Ze had wat aanmoediging nodig want zodra ze moest trekken ging ze stilstaan. Ik vertelde haar dat ze het echt wel kon en dat het heel leuk zou zijn. Daarna had ze het vrij snel door en vond ze het zo leuk!





Ik vind dit filmpje zo gaaf!
https://youtu.be/jTldxg1Jf3k
Daarna was Anton nog even aan de beurt. Een paar jaar geleden heb ik hem verkocht en na een jaar weer teruggekocht. Hij was intussen beleerd voor de kar. Maar niet echt betrouwbaar. Ook hij deed het heel braaf maar is wel een stuk onzekerder.


Ook van hem een kort filmpje.
https://youtu.be/Ub1xRftRAbA
Wat hebben we een plezier gehad zeg!
Er zat geen broek en singel bij het tuig dus dat hebben we nog wel geïmproviseerd haha!
Donderdag heb ik ook nog een buitenrit gemaakt met Roos. Dat was ook zo gaaf!


https://youtu.be/Lh66nZ6eQgU