
Krisje B is een (toen) 3,5 jarige merrie van Everdale. Ze is eind mei/begin juni ruitermak gemaakt en sindsdien +/- 1 keer in de week gereden met regelmatig nog een vakantie er tussen.
Ik heb er voor gekozen om haar een langere periode aan het 'werk' te zetten maar heel minimaal, rustig aan. Zodat ze tijd heeft om alles in haar hoofd goed te verwerken en het niet te veel voor haar lijf is zodat ze ook energie genoeg heeft om te ontwikkelen.
Ik rij haar met een slofteugel omdat ik deze gewoonweg ooit nodig heb om haar bij de les te houden als ze besluit haar hoofd compleet omhoog te gooien. Dan heb ik niets meer te vertellen, geen stuur, geen rem, helemaal niets. Heb liever toch wél wat te zeggen

(Mijn houding is inmiddels een stuk beter geworden gelukkig.)
Krisje B in februari toen ik haar kocht als bijna 3 jarige.

Begin oktober












Laatste keer zelf er op eind december. Hier na is ze 1 a 2 x p.w. gereden door een professionele amazone om de basis er beter te bevestigen. Inmiddels staat ze met vakantie, voor een aantal maanden om lekker verder groeien. Tijd heeft ze nodig dus die krijgt ze




