Ons overzicht van vorig jaar.
[RIJ-ITP] Twijfels, Beslissingen, Afscheid en Welkom 1 jaar..
In januari was het koud met sneeuw en veel vorst.. We waren bezig met haar zadelmak maken en deze maand kwam dat er niet echt van omdat de bak bevroren was.
Wel hebben we lekker veel foto's gemaakt en genoten van de sneeuw

Februari en maart
Deze maanden hebben we niet veel gedaan ook vanwege het weer.. We hebben alleen een buitenbak en zijn afhankelijk van mooi weer..
April
We zijn het rijden weer gaan oppakken. Omdat ze getraumatiseerd is/was duurde het zadelmak maken wat langer. In deze maand kregen wij een professionele ruiter op stal die haar door ging rijden. Daarnaast kon ik er zelf weer op en wat was dat genieten zeg! Eindelijk echt kunnen rijden op mijn topper.
Ook hebben we een hele foute koningsdagfotoshoot gehad
Wat ze erg leuk vond vooral de boa was ze letterlijk gek op

Het rijden eerste keer los.

Mei
Eigenlijk gebeurde er niet veel. We hebben gereden en ze werd nog steeds professioneel gereden.
En veranderde ik haar in een roze monster.. Wat ze maar zozo vond


Het rijden ging ook steeds beter. Omdat ik lessen heel serieus neem had ik 4x!! in de week privé les


Juni
In juni heeft Floor vrij gehad. Dit omdat ik 2 banen had (overgang naar andere baan) en ik 50 uur in de week werkte. Af en toe longeren deden we wel maar ze mocht vooral even bijkomen.
Juli
Inmiddels begonnen de twijfels toe te slaan. Waren we wel een match? Was ik wel geschikt? Opstappen en wegrijden kon niet. Eerst 3 kwartier longeren voor de spanning eruit was en ik veilig op kon stappen.. En dan nog spanning bij ons beide.
Na overleg met mijn ouders, vriend en instructeur besloten haar te koop te zetten. Ik was er ook al afgevallen en durfde niet echt meer te rijden. Het was niet eerlijk naar het paard. Dus de knoop doorgehakt. En zo stond ze opeens te koop.. We hebben wel geteld 1 kijker gehad. Ze wouden haar omscholen tot springpaard en verkopen. Toen begonnen mijn twijfels toe te slaan. Moest ik haar wel wegdoen? Waarom opgeven? Ik had er zo veel tijd en energie ingestoken. En veel geld
Ondertussen heb ik haar lekker laten vrij springen en longeren. Tevens werd ze nog wel gereden.

Augustus
Nog steeds de twijfel.. Op de grond kon ik alles met mijn lieve merrie. Ondertussen begon het ook te rommelen op stal tussen de ruiter die haar reed andere pensionklanten en de staleigenaren.
Aan het einde van de maand is hij vertrokken. Zonder mij te vertellen dat hij vertrokken was en dat mijn paard al 3 dagen stil stond..
Ik boos en teleurgesteld.. Want ze stond nog te koop.. Dus stil zetten was geen optie..
September
Alle moet bij elkaar geschraapt en zelf weer op mijn paard gestapt. Alleen stappen en langzaam opbouwen naar de draf. En wat ging dat goed! Alle stress en spanning was weg sinds de rust was weergekeerd op stal. Ik kreeg het vertrouwen terug en mijn merrie begon mij weer te vertrouwen! Ik besloot meteen haar uit de verkoop te halen. We verdienden een 2e kans. En die hebben we gepakt!
Ik had ook een nieuwe instructeur gevonden en we begonnen weer met lessen.
Ik rijdt altijd met bodyprotector op haar.
Maar we hadden een fotoshoot ingepland en die heb ik zonder bodyprotector gedaan. Want zo'n ding maakt je 100 kilo zwaarder..
Marjolein Smit Fotografie heeft prachtige foto's van ons gemaakt!


Oktober
Ik was al bezig met afvallen en inmiddels was en al bijna 5 kilo af
Ook ging het rijden nog steeds goed!! Mijn zusje kwam een paar dagen logeren bij mij en wou ook graag op Floor rijden. Ze heeft wel wat rijervaring maar niet veel. Maar Floor was heel braaf en vond het prima we hebben alleen gestapt met mijn ernaast maar wat was mijn zusje trots!
Helaas is Floor gevallen eind oktober waar ze wonden aan de achterbenen aan over hield. Ze heeft alle tijd gekregen om te genezen.

November
Inmiddels zijn haar benen genezen en ben ik langzaam weer aan het opbouwen. Helaas liep ze niet zoals voorheen en was ze echt aan het krabbelen met haar achterbenen. Gelijk de fysio gebeld en die zou haar komen behandelen in december. Ondertussen is Floor naar de tandarts geweest en alles weer mooi bijgewerkt
Ook heeft een stalgenootje sterren op haar kont geschoren. Ik ben wel een beetje penny haha. 


December
Inmiddels is de fysio geweest is ze behandeld. Ze zat vast net achter het zadel waarschijnlijk van de val. Verder vond ze het een lenig paard met een mooie toekomst
Ook heb ik de Bucas Recuptex deken gekocht. Alle beetjes helpen. En ben erg blij met de deken!Maar onze pech was nog niet voorbij.. Afgelopen zondag stond ze opeens met een dik oog op stal. Gelijk schoongemaakt en oogzalf erin gedaan. Inmiddels is het oog weer open. Maar zit er een blauw waasje over een deel van het oog. Morgen komt de dierenarts controleren. Ze ziet wel alles en functioneert prima.
Inmiddels rijden we weer met alle plezier en gaat het weer de goede kant op! Ze wil graag werken en het vertrouwen is compleet hersteld. Op naar volgend jaar waar we lekker blijven trainen en misschien wel op wedstrijd gaan


Tot volgend jaar!!