Uiteindelijk een datum geprikt op 21 augustus. Al 2 weken van tevoren het weer in de gaten zitten houden, maar het werd al snel duidelijk dat het weer rampzalig zou worden op de geplande datum. Als de brandweer hebben we alles omgegooid naar de dag ervoor, afgelopen zaterdag. En maar goed ook! het was super mooi weer, het waaide alleen wel bizar hard!
Het was voor mij voor het eerst om mee te doen aan een fotomeeting, dus ik vond het wel een beetje spannend. Nash was weer de drukte hem zelve, niks nieuws onder de zon. Er zijn veeeeeeel foto's gemaakt en dit is een begin, van de eerste twee fotografen.
De foto's zijn gemaakt voor PW Photographs en Sabrina Fotografie.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Wat is het ondzettend lastig om foto's te kiezen uit de grote hoeveelheden die ik heb mogen ontvangen! en dan moet ik van nog twee andere fotografen de foto's krijgen. Jullie gaan in de aankomende tijd nog eens trakteren op kiekjes van Nash.
Ik vond het een super geslaagde dag en ik ben mega trots op een aantal schitterende kiekjes die er tussen zitten!
Een reactie is lief

Linkje naar de rijfoto's
[RIJ-ITP] Nashville's MG Meadows, Hargen aan Zee onder het zadel!