Dag lieve Sunny

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
MadelonSunny

Berichten: 7351
Geregistreerd: 29-09-07

Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-05-16 20:12

Hoi hoi :)

Al een paar maanden liep ik met het probleem dat mijn huidige woon en daardoor financiële situatie vanaf de zomer zou gaan veranderen. Ik ga namelijk samenwonen met mijn vriend! Hartstikke leuk natuurlijk maar doordat hij in Delft gaat studeren en ik in Eindhoven studeer, is een woning in de buurt van waar we nu wonen geen optie omdat we dan beide meer dan 2 uur (enkele reis) zouden moeten reizen naar school. Uiteindelijk is de keus gevallen op Breda (of Tilburg) maar dat betekent dagelijks 1,5/2 uur reizen (enkele reis) naar ponylief. Geen optie dus zou ze in pension moeten. Helaas hebben we daar het geld momenteel echt niet voor. Beide nog volop aan het studeren, een hond en dan dus ook de kosten van het op jezelf wonen. Sunny stond al sinds 14 april 2006 bij mijn opa en oma op de boerderij. Voor mij volledig kosteloos. Haar daar laten staan was geen optie doordat ik niet in de buurt zou komen wonen en mijn opa en oma inmiddels ook op leeftijd zijn en haar niet dagelijks kunnen verzorgen. Daarnaast zou ik het niet willen, dan staat Sun ook maar voor zich uit te kijken. Haar verkopen was voor mij geen optie. Ze is echt mijn allergrootste maatje, mijn meisje. Ik heb haar beloofd dat ze tot haar dood bij me mag blijven. Toen kwam het idee in mij op om haar voor bruikleen ter beschikking te stellen tot ik in februari 2018 afstudeer. Het idee besproken met mijn ouders, opa en oma en vriend en iedereen zag het wel zitten, zolang we haar maar niet helemaal kwijt raken. Op 24 april plaatste ik een advertentie en binnen een paar minuten kreeg ik al een reactie, binnen een paar dagen liep dat op tot ruim 10 reacties! Op 25 april kreeg ik een droomreactie van iemand! Een Nederlandse vrouw dit net over de grens in Duitsland woonde met 2 paarden aan huis. Schuilstal, bak, weiland en dag en nacht buiten kunnen staan. Verder in de bossen dus ze zou er lekker in de bossen gereden kunnen worden! Ik had een gigantische eisenlijst en niet verwacht dat ik een plek zou kunnen vinden die volledig aan mijn eisen zou voldoen. Maar toch was er zo iemand! Die avond heb ik haar gebeld en we hebben maar liefst 46 minuten aan de telefoon gehangen. Vanaf het eerste contact klikte het al super. Mezelf toch nog maar een paar dagen de tijd gegeven om na te denken, ik had tenslotte niet verwacht dat er al zo snel gereageerd zou worden en moest het allemaal even verwerken. Daarnaast met andere mensen gebeld en gemaild maar geen 1 had te bieden wat zij te bieden had.
Een week later is ze (Myra) met een vriendin (Kirsten) op bezoek geweest. Ondanks dat ik het onwijs spannend vond was het erg gezellig! Daarna mezelf weer een paar dagen de tijd gegeven om na te denken. Ook al was ik er eigenlijk al uit, dit is perfect voor Sun! Afgelopen weekend ben ik met Sunny en een vriendin naar Duitsland gereden. De eerste kennismaking tussen de 3 pony's verliep top! Het was al snel duidelijk dat Sun de leider zou worden. De andere pony's vonden het helemaal prima :)

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Echt heerlijk om haar zo met andere paarden te zien! <3

Daarna hebben we met zijn 7'en een heerlijke buitenrit gemaakt. Echt een prachtige omgeving daar!


De volgende ochtend stond Sunny er nog heerlijk ontspannen en genietend bij dus heb ik besloten haar daar te laten. Het voelt onwijs dubbel. Enerzijds mis ik haar enorm maar anderzijds heeft ze het daar zo goed, beter dan wat ik haar de aankomende 2 jaar kan bieden.
Myra en Kirsten zijn onwijs lieve vrouwen en sturen me regelmatig updates met foto's.
De bedoeling is dat Myra met Sunny gaat grondwerken en buitenritjes gaat maken. Haar ene pony wordt gereden door Kirsten en haar andere pony is pas 2 jaar. Nu met Sunny kan ze toch rijden totdat haar pony oud genoeg is om gereden te worden.

Op Hemelvaartsdag/Bevrijdingsdag heeft Femke van Fading Fotografie nog een paar prachtige foto's gemaakt! Sunny was weer zo braaf dat ze los in het natuurgebied stond <3

Met mijn 2 lieve dieren :+:
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Samen met een vriendin die Sunny elke weekend reed.
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

En wat foto's die ik heb gekregen :D
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

In juli staat het eerste bezoek al gepland. Ik kan al niet wachten om haar weer te zien. De paddock is zo leeg zonder haar. Ik weet niet beter of ik ga elke dag naar haar toe om minimaal uit te mesten en eten te geven. En nu kom ik thuis en ga ik niet naar Sun, zo vreemd. Gelukkig staat Dyson mij kwispelend op te wachten.
Maar er zullen nog een hoop tranen blijven komen. De gedachte dat ze het daar zo goed heeft helpt wel tegen de pijn van het gemis.

Oja, voordat mensen zich zorgen gaan maken. We hebben een overeenkomst opgesteld die is nagekeken door iemand die rechten heeft gestudeerd dus Sunny kan zo weer terug komen als er iets mis is :)

Respect als je het hele verhaal hebt gelezen _O_

Banyu
Berichten: 12542
Geregistreerd: 28-07-10

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-05-16 20:16

Heb respect voor je meid!!
Super dat het ook zo geregeld kan worden!! Top

kirsten19
Berichten: 105
Geregistreerd: 21-01-07

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-05-16 20:26

Wat heb je dat mooi verwoord! En die video... <3
Het was erg gezellig dit weekend. Je weet dat we goed voor haar zorgen. En dat ze twee grappige, lieve 'jongens' heeft om mee te grazen, bazen, rijden enz.
Tot in juli!!! :j

helmab

Berichten: 829
Geregistreerd: 04-05-08
Woonplaats: Everdingen

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-05-16 21:11

Madelon wat fijn dat het zo is opgelost!

Ziet er top uit daar zeg!

Maflinger_S
Berichten: 12694
Geregistreerd: 01-07-08

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-05-16 21:14

Wat een mooie oplossing en wat een mooie plek heeft Sunny daar. Gaat zo te lezen helemaal goed komen met je hafje. Wat een leukerd is het trouwens.

Kaus

Berichten: 9566
Geregistreerd: 30-07-11
Woonplaats: Vaals

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-05-16 21:18

Wauw, wat een super plek heb je voor je pony gevonden!
Een dappere beslissing :j

MadelonSunny

Berichten: 7351
Geregistreerd: 29-09-07

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-05-16 16:59

Bedankt voor jullie lieve reacties, dat doet me goed! :j

janouk

Berichten: 18796
Geregistreerd: 18-04-06

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-16 05:47

Mooie plek voor Sunny. Goede oplossing vooriedereen

MadelonSunny

Berichten: 7351
Geregistreerd: 29-09-07

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-05-16 06:25

Mijn meisje staat in uitgelicht! *D

Muurp

Berichten: 15296
Geregistreerd: 16-06-05
Woonplaats: Zuid-Holland

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-16 06:38

Ahhhh lieve Sunny <3 wat ontzettend fijn dat je een tijdelijk droomplekje hebt gevonden! Klinkt echt als een geweldige plek!

Kwal
Berichten: 4486
Geregistreerd: 02-08-07

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-16 11:38

Wat heb je sterkte beslissingen gemaakt! Het lijkt wel alsof het zo moest zijn, qua tijdsbestek past het precies bij de nu nog 2-jarige pony! Wat fijn voor jullie allemaal dat het zo uitkomt! +:)+

Ragdollcat
Berichten: 14838
Geregistreerd: 03-08-08
Woonplaats: Daar waar ik woon

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-16 18:13

Zo mooi dit!!!

Veel beter dan verkopen en helemaal kwijt zijn.

Ik kan jou wel begrijpen, het is een leukerd en dat moet je echt nooit weg gaan doen.

Anoniem

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-16 18:18

TS wat dapper van je! Een goede keus en een super oplossing. En idd wat Kwal zegt, alsof het zo moest zijn!

ElineThera

Berichten: 2286
Geregistreerd: 19-07-05

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-16 19:01

Wat een dappere beslissing maar zo te lezen wel een fijne beslissing waar je ook een heel goed gevoel bij hebt :) zo te zien gaat ze het daar de komende tijd wel goed hebben! Leuk dat je haar zo snel ook al weer gaat opzoeken :D

Sidera

Berichten: 2545
Geregistreerd: 01-06-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-05-16 21:10

Leuke haf en fijne oplossing zo!

MadelonSunny

Berichten: 7351
Geregistreerd: 29-09-07

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-05-16 14:42

Bedankt allemaal voor jullie lieve reacties!

Het lijkt inderdaad echt alsof het zo moest zijn! :D

Cynthia82

Berichten: 9431
Geregistreerd: 03-07-07
Woonplaats: Bleiswijk

Re: Dag lieve Sunny

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-05-16 22:22

Prachtige foto's, Madelon en een heel mooi besluit heb je voor je meisje genomen. Dit is liefde.