Hualqui zal altijd m'n prachtige leermeester blijven! Hij mag nu gelukkig van z'n oude dag (20 jaar) geniet bij een oude lesklant van de oude eigenaressen waar ik hem altijd voor reed. Het ga je goed lieve vriend!

Niet veel later kwam daar Zia (9jaar zo groen als gras)! Oh Zia wat was ik dol op je! Ik kon je leasen en in de toekomst zou ik je zelf kopen! Dacht ik... De eigenaren waren heel meegaand en ineens na 5 maanden besloten ze haar toch met spoed weg te doen. Daar stond ik dan. Met lege handen en een gebroken hart. Zia waar je ook bent, ondanks de korte tijd samen heb ik veel van je geleerd!

Zoals ik al eerder zei wist ik niet zeker of ik nog wel wilde paardrijden voor een ander. Gelukkig heeft afke me overtuigt! afke, 6 jaartjes jong, volop in de bloei van haar leven en we hebben alle vrijheid van de wereld! Hopelijk gaan we over een jaartje samen wedstrijdjes rijden en ga ik veel plezier aan je beleven!!
Wat kan ze lekker dromen zeg!

En zo lekker knuffelen!



Onze eerste kes vorige week samen! En meteen een sneeuwstorm overleeft!

Gelukkig wel geëindigd met een zonnetje!


Wat een voldaan gevoel!!


En nu is de sneeuw weg dus kun je eindelijk weer lekker in t zand spelen!


Metall en afke samen in het zonnetje!!
Ik hoop veel te bereiken met afke en vooral veel plezier te hebben met haar! Daarnaast hoop ik dat Metall wel snel opknapt en dan kan ik ook van haar gaan genieten!! Dankjewel Ditta voor je prachtige paardjes!!