Vorige week heb ik voorlopig voor de laatste keer gesprongen met mijn stippel, als het goed is poept ze over 8 weken een veulentje uit, dus nu maar lekker rustig aan doen.
Voor degenen die Trassie nog niet kennen:
Naam: Quatrazz
Leeftijd: 8
Stokmaat: +/- 1.67 meter
Vader: Peru's Scen Tao
Ze is nu iets meer dan 6 maanden bij ons. Sinds 5 maanden loopt ze onder het zadel. Ze is bij de vorige eigenaar ooit wel beleerd, maar dat was al een tijdje geleden, daarom ben ik gewoon weer opnieuw begonnen.
Dressuur pakt ze nu leuk op, ze mag haar rug nog wat meer gaan gebruiken en wat gaan zakken in de hals. Als het veulen is geboren gaan we daar rustig mee verder.
Genoeg gepraat, hier de foto's! Niet zo veel, maar wel even leuk
Losrijden:

Hier mag ze nog iets meer zakken in de hals en haar rug wat meer gebruiken, ik moet er goed om denken mijn handen niet vast te zetten.

Dit vind ik al een veel fijner beeld. Ze zakt mooi in de hals en loopt ontspannen. Ik moet weer om mijn handen denken..

Nog niet helemaal tevreden met dit beeld, maar komt al in de buurt. Jammer dat ze hier net wat stelling naar buiten heeft.

Ja.. tras.. zo hoog is de sprong niet hoor
Op dit soort momenten moet ik er echt om denken dat ik goed mee ga, ben ik druk mee bezig.

Waarom je benen hoger optillen als het ook zo kan?
En ALWEER mijn handen..
\Ik ben heel blij met deze foto, mag nog wel wat meer contact houden
En je ziet haar dikke buik hier ook heel goed

Al wat beter, alleen weer denken om handen en polsen wat laten zakken.
We springen nog niet hoog, maar voor een paardje dat nog maar 5 maanden echt wordt gereden vind ik dit al super
Dit was Trassie haar 7e keer springen onder het zadel, ze doet het al erg leuk vind ik
Tips voor mezelf: handen rechtop en niet vast zetten, polsen wat laten zakken en tenen naar binnen draaien.. in dit zadel val ik vrij snel wat naar voren, daar ben ik ook druk mee bezig.
Als jullie nog tips hebben hoor ik ze graag, zolang het opbouwend is.
Voor de oplettende kijker: ja, ik heb mijn mobiel nog in mijn zak. Omdat ik meestal niet thuis rijd neem ik hem altijd mee zodat ik bereikbaar ben voor het geval ik alleen ben. Deze keer ben ik hem vergeten uit mijn zak te halen toen ik zag dat er wel mensen waren.