
En toen hij net hier was, was het vooral veel been....met een lijfje erop


Maar nu, nu wordt het toch al een hele beste vent. En groot vooral, héél groot.
Voor mijn website kwam Jenkinsstyle weer langs voor foto's en ik had ook een foto nodig van mij met mijn twee kanjers samen. Hulptroepen erbij, want met in de ene hand een 2,5-jarige puber en in de andere hand zijn favoriete merrie....dat is toch tricky.
Zo gezegd zo gedaan. Laatste moment besloten ze showhalsters om te doen, maar helaas had ik even geen tweede ketting meegenomen en er gauw eentje geleend van de hulptroep. En halverwege......brak de ketting. Daar sta je dan, met een hengst los in de wei en zijn favoriete merrie op 1,5 meter afstand.
Gelukkig gaat liefde bij Umoyax door de maag, en ging die kop het gras in en eten maar. Moesten langs hem om Nas de wei uit te loodsen, hij kéék niet eens naar haar.

Helaas was het veel te leuk in de wei en liet hij zich niet makkelijk vangen, resulteerde echter wél in fantastische foto's

Eerst lekker knabbelen...

Let hier vooral op mijn hoofd



Jiiihaaa



Maar een galopje kon er ook nog af...

En potdorie wat wordt ie knap!!!!



Het was allemaal niet voor niks, na deze capriolen kon hij weer worden gevangen en is de gewenste foto er gekomen!


En wat vinden jullie van mijn knappe grooooote kerel?
