Dit was op een particulier terrein met waterbakken dat eenmalig is opengesteld voor mensen met paarden: https://www.facebook.com/events/405185009602920/
Eeehm... Ja..... Met neuroot Jim.....

Dus een flinke dosis lef gezocht, Jim verteld dat ie braaf moest zijn, fingers crossed en op weg gegaan.
Onderweg bokker PartoutZ en stalgenoten met paarden opgepikt en met zijn zevenen kwamen we aan. Er waren al een aantal mensen aan het rijden en dat was nog het spannendst. Andere paarden die rondrijden. Daar wordt Jim druk van.

Na wat rondjes aan de hand gelopen te hebben met bokker V33ri3 (tevens fotografe, nee het was echt geen boktmeeting




Toen erop en hetzelfde rondje gedaan

Het was best spannend! Voor mij en voor Jim.



Even de boel bekijken

Braaaaaaaaf





En daar gingen we in draf. Ja, ik vond het spannend



En toen.....







Wat was het gaaf! En wat ben ik trots op mijn neurotische haf die het allemaal heel spannend vond, maar ook onwijs leuk. En zich echt keurig heeft gedragen!